Autor Zpráva
kesaj
Profil
Dobrý deň prajem.

moja web stránka www.abitec.sk sa veľmi pomaly otvára v starších verziách IE ... iba v najnovšej ide normálne ... v čom je problém?

vo firefox a gogle chrome ide ... v opere som neskúšal ...

Ďakujem za odpovede.

Moderátor jenikkozak: Titulek „zobrazenie stránky“ nevystihoval podstatu dotazu. Všechna témata v této kategorii se týkají zobrazování stránek. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Str4wberry
Profil
1) Prohlížeči mi hlásí 63 požadavků a velikost 1.32 MB, to je poměrně dost, že by to s rychlostí mělo mít problémy skoro všude.
2) Zkontrolujte si, co stránka připojuje za skripty, některé jsou tam nejspíš dvakrát (ga.js), některé zase neexistují, což nejspíš zpomaluje načítání a ještě způsobuje různé chyby v JS.
Rellik
Profil
Mě dělal problémy s rychlostí Google analytics. Když se ho dal pryč bylo po problému ;)

Trochu OT:
A taky se to špatně zobrazuje
kesaj
Profil
Ďakujem za odpoveď.

1 - čo sú to za požiadavky a ako by som mohol zmenšiť veľkosť ?

2 - vymazal som skripty, ktoré neexistujú a ktoré sú 2 krát, s rýchlosťou to ale nič nespravilo

Rellik - v ktorom prehliadači ti to takto zobrazuje? Mne to zobrazuje normálne ...
Str4wberry
Profil
Ad 1) Když chce prohlížeč stáhnout jakýkoliv objekt, posílá na danou adresu HTTP požadavek. Problém je, že poslání tohoto požadavku stojí nějaký čas (u malých souborů klidně delší čas, než trvá samotné načtení), případně může mít prohlížeč omezený počet souběžných požadavků (řešení je spojit CSS soubory do jednoho, JS soubory do jednoho a z malých obrázků udělat tzv. CSS sprite). Datovou velikost snížíte lepší kompresí obrázků, například tento obrázek (800 × 600 px) rozhodně nemusí mít 250 kB a koneckonců ani tak velký rozměr (zkuste mu postupně snižovat kvalitu, dokud bude stále vypadat dobře).

Ad 2) Ještě mě napadá, že by to mohly způsobovat ty 3 chyby v JavaScriptu, doporučoval bych je opravit.
Rellik
Profil
kesaj:
Rellik - v ktorom prehliadači ti to takto zobrazuje? Mne to zobrazuje normálne ...
Firefox - linux verze, takže pokud uživatelé linuxu nejsou vaši potenciální zákazníci, tak to nemá cenu řešit ;)
Chamurappi
Profil
Reaguji na kesaje:
Stačí, když má člověk nastavené trochu větší písmo, a stránka se rozpadne nejspíš v libovolném prohlížeči. (Zrovna v Exploreru písmo zvětšit nejde, protože jsi ho nastavil v pixelech.)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0