Autor Zpráva
Páťtaaa
Profil *
Zdravím, potřebuji pomoct...

V chrome mi nejde načíst img src=file:/// . v FF to jde, kde by mohl být problém? Respektive jak to povolit? Direktiva --allow-file-access-from-files mi nefunguje...
googlim uz hodinu a nic funkčního...

Chrome Verze 24.0.1312.57 m
Tori
Profil
Jestli to potřebujete jen pro sebe, tak bych načítala obrázek normálně přes lokální server (http://localhost/nějakáSložka/soubor.jpg).
Páťtaaa
Profil *
Tori: Dejme tomu, že apache není k dispozici... Ve Firefoxu to po úpravě v about:config funguje, ale na chrome jsem nenašel žádné řešení :(


Tori: Btw, jinak Vaše řešení funguje, ale potřebujeme to přes file:/// nějak povolit stejně jako u FF. Apache není všude... a změna direktivy je z hlediska výkonu (staré PC) lepší než instalovat a nechat běžet apache.
Kubo2
Profil
Páťtaaa:
Môžem ti dať jednu radu: cestu nezadávaj ako file:/// ale relativne. To bude urcite fungovat.
Páťtaaa
Profil *
Kubo2:
priklad? Je to z webove aplikace nacitani... jsou povolene pouze protokoly file:/// a http:// (ale tomu se chci vyhnout)
Kubo2
Profil
Páťtaaa:
Napriklad mas stranku v adresari C:/pp/www a obrazok v C:/pp/img. Tak do stranky namiesto zapisu <img src="file:///C:/pp/img/obr.png"> zadas iba <img src="../img/obr.png">. Mne to takto funguje v kazdom prehliadaci, aj v chrome.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0