Autor Zpráva
SkyVessel
Profil
Mám stránky, které jedou normálně v mozille. Když to otevřu v IE, tak mám trochu poskákané obrázky... Když jsem otevřel nástroje pro vývojáře, tak byla aktivní standard ie7... Když jsem to přepl na ie 9, tak se to nahodilo všechno správně tak, jak má být...
Jak říct ie, aby to vždy primárně otvíral jako ie 9??
Vím, že to budu muset stejně pro ty starší odladit, ale zajímalo by mě, jestli je na to nějaká finta :)
_es
Profil
Módy prohlížečů » Standardní mód
SkyVessel
Profil
_es:
Módy prohlížečů...

Standartní mód už používám standartně :D...
<meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge"> ... tohle je ale skvělá věcička. Čekal jsem, že to bude nějaká složitější blbost...

Díky
Chamurappi
Profil
Reaguji na SkyVessela:
Když jsem otevřel nástroje pro vývojáře, tak byla aktivní standard ie7...
Jestli se tam v menu neukázalo u sedmičkového režimu, že je výchozí, tak výchozí není a přepnul ses do něj nějakou… nešikovností. Krom zmáčknutí tlačítka s přetrženým papírem v adresním řádku ho tuším jde nějak někdy zapnout opakovaným znovunačítáním, pak si Explorer tipne, že znovunačítáš kvůli nějakému vykreslovacímu problému a zkusí ho takto vyřešit :-)

Běžně je výchozí vždy nejvyšší režim. Microsoft spravuje jakýsi Explorerem pravidelně stahovaný seznam významných domén, u kterých se má jako výchozí režim použít jiný, ale z českých domén tam byla tuším jen idnes.cz, takže to by se tě nemělo týkat.
SkyVessel
Profil
Chamurappi:
přepnul ses do něj nějakou… nešikovností...
No tím bych si nebyl jistý... Jako výchozí tam opravdu byla označená 9, ale stránka se hned napoprvé načetla rozházeně pod ie7... A ani opakované f5 nepomohlo... A v tom adresním řádku - to tlačítko tam už nemám, ale tuším, že u některých webů se tam objeví. Ale nevím - IE nepoužívám. Ten meta tag pomohl... Zkusím to ale na bráchovém notesu - ten by tam mohl mít i starší verzi, tak uvidíme co to udělá :D

Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0