Autor Zpráva
Richard Spitzer
Profil
Dobrý den,

dělal jsem stránky pro známé, kde je odkaz na kapelu (www.handgrenade.cz). Ze stránek se na web kapely dostanu normálně. Když však tuto stránku zadám do mobilu (Nokia C6, ale testovali jsme to i na jiných), tak se objeví porno stránka http://m.solorussianmodels.com/index.php.

Zprvu mě na to upozornil kamarád, protože si myslel, že mám ten odkaz nějak špatně já. Ale když si na mobilu vyvolám Google a z něj pak kliknu na jejich stránku, je to to samé. Dokonce i když www.handgrenade.cz zadám do adresní řádky internetového prohlížeče v mobilu.

Vím, že to není moje chyba, jen by mě zajímalo, čím to je. Spíš bych chápal, že jsou stránky nějak hacknuté, aby byl návštěvník pokaždé přesměrován na ty erotické, ale proč to se to chová jinak v PC a jinak v mobilu, to netuším.
Joker
Profil
Richard Spitzer:
Někde v serverové části stránky je kód, který návštěvníky s mobilním prohlížečem přesměruje hlavičkou 302 na mobile-mobi.info/?2
Pravděpodobně bude v souboru .htaccess v kořeni webu.

Viz také Máte na webu virus — co s tím?
Taky je možné, že to někdo hacknul přes WordPress. Zkuste přejít na aktuální verzi WordPressu (jestli dobře vidím, web používá 3.3.1, aktuální je 3.5.1)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0