Autor Zpráva
leonek
Profil
Dobrý den.

Mám stránku v PHP, do které z databáze vygeneruji několik desítek produktů. Každý produkt má svůj div, vekterém je název, cena, tlačítko přidat a miniatura. Ta miniatura je pár desítek kB velká. Stránka má dohromady cca 1MB. Ve všech prohlížečích kromě IE, trvá zobrazení stránky dejme tomu 10 vteřin. Nejenom že v IE je to několikrát víc, ale když sjedu na konec stránky tak se smaže grafika hlavního divu stránky, logo a ještě pár obrázků, které tvoří grafiku stránky.

Můj názor je ten, že prohlížeč má nastavenou maximální velikost odkladového prostoru pro jednu stránku a tu jsem pravděpodobně přesáhl. Bohužel už jsem na minimu, kterého jsem schopen dosáhnout.

Chápu, že jedno z řešení je stránkování avšak u tohoto druhu produktů bych raději výpis na jednu stránku.

Předem děkuji za pomoc.
_es
Profil
leonek:
Prehliadač nemá ako zistiť, ako si stránku vygeneroval (PHP, databáza a pod.), zaujíma ho výsledný kód a ostatné veci, ktoré potrebuje stiahnuť. Bez živej ukážky ti nikto riešenie nevyveští. Vzhľadom na tvoje predchádzajúce dotazy to možno budú spôsobovať nejaké JS „zvrhlosti“.
leonek
Profil
Problém je jednoduchý:
Proč se smažou obrázky na začátku stránky když dojedu na její konec?

Zbytek indícií viz: [#1] leonek
aDAm
Profil
leonek:
viz: [#2] _es bez živé úkázky to není jak investigovat.
shaggy
Profil
leonek:
Zbytek indícií
Som si myslel, že toto je diskusia venovaná tvorbe webu, nie súťažný kvíz.
Ale tvoja hra sa mi páči, tak sa pridám - je to preto, lebo .... [ak chceš vedieť správnu odpoveď, prvú indíciu nájdeš zakopanú za mojim domom]

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0