Autor Zpráva
Giga
Profil
Nastala u mňa taká situácia, že mi Opera nenačíta z webu aktuálny obrázok.
Pri otvorení stránky sa zobrazí obrázok starý (napr. dve hodiny) z mojej poslednej návštevy.
K načítaniu aktuálneho obrázku musím Operu donútiť reloadom stránky, aj keď má Opera nastavenú
kontrolu obrázkov aj dokumentov pri každej návšteve stránky. (Skúšal som zmeniť nastavenie na 5, albo 10 minút - nepomohlo)

Podobne sa mi správa aj FireFox, aj keď tam si s nastavením nie som celkom istý.

Viete mi poradiť?
Peet
Profil
Zobrazit zdrojový kód a ten obnovit a následně reload stránky. Prohlížeč si to asi na tvém pc ukládá.

Já tyto věci řeším právě že si zobrazím zdrojový kó a dám F5 potom reload stránky a jsem aktuální :)
Giga
Profil
Peet, ďakujem za reakciu.

Nie je problém reloadom načítať aktuálny stav.
Problém je, že Opera nenačítava aktuálny obrázok, aj keď má nastavenú kontorlu obrázkov pri každej návšteve.
ivanhoe
Profil
Dobrý den,
mohl by mi někdo prosím poradit s tímto problémem? Jednou za čas (cca 4x do roka) změním na stránkách mého klienta údaje o konání výstavy - jde o krátkou pozvánku, nový obrázek a podpis.Je to na jedné stránce. Vše funguje, ale stále se mi hlásí několik lidí, že tam mají starý obrázek a text (tedy z minulé výstavy). Když jim poradím, aby zmáčkli F5, tak se to aktualizuje. Jenže oni to považují za chybu z mé strany.Mohu pro to, aby se stránky aktualizovaly VŠEM něco udělat? Děkuji za případné rady.I.
Virtus
Profil
Možná by pomohlo tohle: http://www.jakpsatweb.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0