Autor Zpráva
Snekobra
Profil
Mám vztek na stránky co jsou optimalizovány jen pro staré ie a jiné staré browsery nepodporují.
Sdílíte ten vztek?
Sem tam vidím v kavárnách firefox klidně nižší nežli 3 a to se bude pravděpodobně týkat i home userů.
Nezapomínejte na ně!
Trejpa
Profil
Snekobra:
Nezapomeneme.

A dotaz zní? mmm
preca1
Profil
Trejpa:
A dotaz zní?

Snekobra:
Sdílíte ten vztek?
Joker
Profil
Snekobra:
Sdílíte ten vztek?
Používám „tržní“ variantu: Když mě stránka přespříliš obtěžuje (třeba tím, že nefunguje v mém prohlížeči), jdu prostě jinam. Málokdy se stane, že bych byl přímo nucen používat jednu konkrétní stránku a přizpůsobovat se jí (to je pak nepříjemné, pravda).
Několik firem už takhle v mém případě doplatilo na to, že má ochota nakoupit zrovna u nich byla menší, než otravnost jejich webu.

Ale z druhé strany barikády to nevidím až tak ideologicky, oni mají na to rozhodnutí právo. Umím pochopit, že firma třeba obětuje malou a specifickou skupinu zákazníků, pokud vyhovění jejich potřebám by stálo moc vysoké náklady.

Trejpa: Tam má dotaz: Sdílíte ten vztek?
Mně to vlákno přijde vcelku neškodné, nechal bych ho.
jenikkozak
Profil
Snekobra:
Sdílíte ten vztek?
Ne. Je mi to jedno. Tak staré prohlížeče nepoužívám. Považuji však za neuvěřitelnou drzost uživateli s takovým prohlížečem napsat, že se má vrátit s jiným softwarem, a odepřít mu možnost zobrazení obsahu.
Snekobra
Profil
Já si myslím že kašlat na Firefox 3 a Opera 9.60 může staejnak pouze prase.
Aneb dej blbci funkci a vymyslí funkci.
Stejnak je to kampaň výrobců HW protože si lid musí časem dokoupit nový zařízení - myslete také na věci typu psion - nebo hw do pc.
To se dá vypozorovat hlavně u MSIE.

Jasně - Super "aplikace" na těchto browserech fungovat nemusí ale
email na seznamu třeba? Pche. I když za to může management.
jenikkozak
Profil
Snekobra:
email na seznamu třeba? Pche.
Účinnější by bylo hořekovat někde, kde se seznamáci sdružují. Tady si toho asi ani nevšimnou.
margin
Profil *
jenikkozak:
hořekovat někde, kde se seznamáci sdružují
Seznam to má "vyřešené": http://napoveda.seznam.cz/cz/podporovane-internetove-prohlizece.html
DJ Miky
Profil
Vždy záleží na tom, jaké zastoupení mají dané prohlížeče a jejich verze. Pokud mě úprava nebo optimalizace webu pro prastaré verze prohlížečů bude stát více času (peněz) než potenciální/ušlý zisk od uživatelů s těmito verzemi, pouštět se do toho nejspíše nebudu.


Snekobra:
Stejnak je to kampaň výrobců HW protože si lid musí časem dokoupit nový zařízení

To mi nepřijde jako šťastné přirovnání, náklady na pořízení nové verze prohlížeče a náklady na pořízení nového hardware jsou nesrovnatelné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0