Autor Zpráva
igamenir
Profil
Mám dva dotazy ke stránkách, které si zrovna dělám - igamenir.nothrem.cz.

Ad blokový odkaz: Obdélníky Postupy, Pravidla, Programy jsou blokové odkazy, ve kterých je h2 a p. V Opeře a FF odkazuje celý obdélník ale v IE jenom text.

Ad blok v odkazu: Obdélník s logem je obrázek v divu, který je v odkazu. V Opeře a FF odkazuje div i obrázek v něm, ale v IE odkazuje jenom div, ale ne img.

Oba problémy pochopitelně můžu vyřešit tak, že udělám klasické odkazy, jak po mně ostatně chce validátor, ale zajímalo by mě, zda to lze v IE zprovoznit, jak to je v ostatních prohlížečích.

Děkuji.
Leo
Profil
Nechce se mi studovat kod stranek, ale uvnitr elementu A (odkaz) nemuzete mit blokovy element (ve smyslu jak ho chape HTML, tzv. ani div, ani p, ani h2). Leo
Fred
Profil
Vypadá to pěkně, mám takovéhle stránky rád, dobře se to používá. Stejného efektu ale docílíš pomocí a{display:block;/*rozměry,pozadí u toho obrázku atd*/} a span.podtrzeny, a span.tucnapismena atd.
igamenir
Profil
Leo
O tom vím - není to validní. Pokud to jinak nepůjde, tak to změnít, aby to ve všech z Trojky fungovalo stejně.

Fred
Promiň, ale nechápu, o čem mluvíš.
igamenir
Profil
Fred
Asi krátkodobý výpadek :)
Už vím, co si myslel, takže problém s logem je vyřešen. Díky.

Ty odkazy se mi ale takhle řešit zrovna nechce, protože se držím toho, že nadpis má být nadpis a ne naformátovaný text. Asi to budu muset udělat jinak.
Timy
Profil
<a href="#"><h1>nadpis</h1> Jestli je jediný problém nevalidita, tak bych to neřešil. Případně tam můžeš ten nadpis nějak napozicovat.</a>
Fred
Profil
Nebo můžeš použít javascript. td onclick="dcument.location.href... atd
PerToon
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=13856&foru m=7 je myslím něco podobnýho.
igamenir
Profil
PerToon
Problém podobný, ale pozadí nepomohlo.
Navíc je podivné, že první se chová jak má, ale ostatní dva ne. Přitom jsou naprosto stejně udělané.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0