Autor Zpráva
Crazyfan
Profil
Mám problém s novým IE 6.02. Špatně zobrazuje úplně všechny stránky. Nějak zvětšuje písmo a tím úplně rozhází design. Z toho se odvíjí, že mi špatně zobrazuje i můj oblíbený Maxthon. Což já si s tím u sebe poradím, ale jak pak můžu předvídat, jak se bude stránka designově chovat u náhodného návštěvníka? V čem je problém, nevíte někdo?
DoubleThink
Profil *
Nestandardně nastavená velikost písma:

Zobrazit > Velikost textu > Střední
Crazyfan
Profil
To je právě to, že s velikostí písma nastavené v prohlížeči to nesouvicsí. Samozřejmě, že toto jsem zkusila jako první. Jinak je to i nereálné, protože používám CSS a na to nemá prohlížeč vliv.
Spikee
Profil
IE 6.02 znamená, že je nainštalovaný SP2?
Crazyfan
Profil
To nevím ale SP2 mám
Spikee
Profil
Ja mám 6.02 a všetko je ako má na všetkých stránkach.
Crazyfan
Profil
Chová se to hrozně nepředvídatelně.
Fred
Profil
Asi se mi budete smát, ale když jsem se začínal seznamovat s html, nevěděl jsem, že v PC na kterém jsem se učil je nastaveno usnadnění - ignorovat velikosti písem a vesele jsem namrskal do všech stylů velikost písma 50px. Znal jsem jen IE. Jaké bylo moje zděšení když jsem to pak viděl v kavárně, a nemohl jsem zaboha přijít na to čím to je. Takže zkus mrknout v možnostech na tý kartě co se objeví první na usnadnění a jestli tam je něco zaškrtnutýho, tak to zkus zrušit.
Crazyfan
Profil
To je možný...nám úplně novou instalaci XPček a nedělala jsem ji já, takže se dá předpokládat, že budou nastavený jak pro úplný pitomce...problém je, že jelikož tohle nepoužívám, nemůžu to najít. Kde to je?
Fred
Profil
Nástroje - Možnosti internetu - Usnadnění (vpravo dole) otevře nabídku a tam to je
Anonymní
Profil *
ty máš 6.2 ??? nejnovější je 6.0.2..asi si myslel tuhle...každopádně budeš mít něco blbě nastavenýho..mě fungjou pořád stárnky stejně.. ;)
Crazyfan
Profil
No o to mi jde...že nevím kde a co...teda teď už asi vím co, ale pořád ne kde. A další věc je, že když to přenastavím, nedokážu přesto nikdy předvídat, jak to bude mít nastavené ten člověk, co si moje stráánky bude prohlížet! Tohle mě vážně deprimuje
Crazyfan
Profil
No jo, už to mám...jenže je vše nazatrhnuté!
Fred
Profil
Tak to nevím ??
Crazyfan
Profil
Já taky ne...to jsem s webdesignem v koncích, pokud na to nepřijdu. Mimochodem jsem zjistila, že se to v různé míře týká všech mých prohlížečů.
Fred
Profil
Jo takhle, tak to může být ve vlastnostech obrazovky, pravou myš někde na ploše, vlastnosti, karta vzhled, a úplně dole je velikost písma, měla by být normální.
llook
Profil
Někde se dá nastavit usnadnění pro celý systém, nevím kde (asi někde v ovládacích panelech). Když se to týká všech prohlížečů, mohlo by to být i tam.
*Čvachta*
Profil *
100% reseni: Pouzivej Firefox
habendorf
Profil
*Čvachta*:
Mimochodem jsem zjistila, že se to v různé míře týká všech mých prohlížečů.

Zdá se že problém to neřeší.
Crazyfan
Profil
Písma jsou nastavena na normální a v usnadněních to nemůžu najít. Používám zejména Maxthon a Firefox ale to problém neřeší...
Crazyfan
Profil
Tak už jsem to vyřešila! Chcete nakonec vědět co to bylo? No tomu bych sama nevěřila, prostě jsem měla ve vlastnostech nastavené 120dpi! Mě by ani nenapadlo, že to jde. No není to šílené? A já to hledám po všech čertech...hold, s přechodem na lepší mašinu mě asi ještě nějaký to překvapení čeká ;-). Jen doufám, že se tohle stalo jen mě a nikomu, kdo se bude na moje stránky koukat a neumí to přenastavit, resp. o něčem takovém ani neví. Děkuju vám všem za rady.
DoubleThink
Profil *
momentík - tos ale musela mít veškeré písmo systému 2x větší...
Anonymní
Profil *
no měla...jenže mám taky obr monitor, taki mi to nepřišlo!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0