Autor Zpráva
Jirri
Profil
Dobrý den.
Prosím o radu k věci, se kterou si nevím rady.

Používáme interní web aplikaci, kde je použit pro výběr zadaných textů select -> option selected. Texty, které se budou zobrazovat si definují uživatelé sami a jsou uloženy v tabulce. Všichni používají Win7 a IE9. IE9 je nastaveno jednotně přes Group Policy a uživatelé mají práva User.

U některých lidí se po kliknutí na šipku pro výběr předdefinovaného textu nabídka nerozbalí do seznamu tak, jak je vidět na následujících příkladech. Ikona se šipkou pro rozbalení výběru je plochá, nezvýrazněná.

Dobře, reaguje na kliknutí na šipku a ikona šipky (označeno žlutě) je zvýrazněná:


Špatně. Ikona je plochá, kliknutí na ni nemá žádnou odezvu a po kliknutí do řádku řádek zmodrá, ale seznam se nerozbalí a jediný způsob, jak se dá požadovaný řádek vybrat, je kolečkem myši.:


Pozn.
V příkladu jsou nakopírované texty ze spamového mailu, který byl právě po ruce.

Když jsem to dále testoval na různých počítačích, tak jsem zjistil, že u někoho je limit 1000 znaků pro jeden text, u jiných 800 znaků a u jednoho člověka to je méně jak 400 znaků (zadaný text, kde se nabídka nerozevře má 388 znaků). Pokud zadají text kratší, rozbalení funguje, u delšího textu ne.

Vzhledem k tomu, že je jednotné nastavení všech počítačů v rámci domény a texty se zapisují do stejné tabulky a podle dodavatele aplikace neexistuje omezení pro konrétní uživatele, tak tipuji, že se jedná o nějaké nastavení IE. To se mi ale dosud nepodařilo najít. Reset IE (Možnosti - Upřesnit - Obnovit) také nepomohl.

Děkuji za přečtení tohoto dlouhého popisu a dopředu i za případné řešení.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0