Autor Zpráva
David Ringel
Profil
Potřeboval bych prosím poradit s webem www.sdh.vidochov.cz
Při otevření na mobilním zařízení se mi oříznou okraje celého obsahu (jako bych to měl přiblížené). Chci se tedy zeptat jestli by s tím šlo něco dělat bez toho abych musel předělávat umístění všech statických prvků.

Předem děkuji za rady.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Davida Ringela:
Podíval jsem se na tvoji stránku na mobilu a vyskočil na mě confirm, ať si stáhnu jiný prohlížeč. To je docela směšné, já si do svého telefonu jiný prohlížeč nainstalovat nemůžu. Mrknul jsem tedy na tvůj web na desktopu, ale házíš mi tutéž nevyžádanou reklamu. Asi je pro tebe důležitější, abych si nainstaloval Chrome, než abych ti poradil... a jelikož tento počítač není můj, můžu ti dát jen obecnou radu.

jestli by s tím šlo něco dělat bez toho abych musel předělávat umístění všech statických prvků
Pravděpodobně ano.
Plaváček
Profil
David Ringel:

Proč si mám instalovat nový prohlížeč?
David Ringel
Profil
bohužel na IE nevypadají tak jak bych chtěl...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Davida Ringela:
Diktovat uživateli, co má používat, ti nepřipadá drzé?

na IE nevypadají tak jak bych chtěl
Největším problémem je tam momentálně skript s podmínkou if (navigator.appName == "Microsoft Internet Explorer" && parseInt(navigator.appVersion) >= 4).
Dalším problémem (podstatně menším) pak nejspíš bude nežádoucí vykreslovací režim.

Mimochodem, prvním textem na tvé stránce je „alert("Omlouváme se, ale stránky se momentálně upravují. Zkuste to prosím později.") history.back();“. Není sice vidět, protože je černý, ale prohlížeče ho zobrazují, protože neznají značku <cript>.
_es
Profil
David Ringel:
Bolo by dobré si na začiatok aspoň skontrolovať úvodné a koncové HTML značky a kde sa majú nachádzať a aj úvodzovky v atribútoch.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0