Autor Zpráva
Donet
Mam pomoci divu vytvorene menu a vnem klasicke odkazy <a href=...>Odkaz</a> ale chrome je uplne ignoruje. Nemeni kurzor po najeti na ne ani se na ne neda kliknout. IE ani Opera s tim problem nemaji. Zkusila jsem ve stylu vsem odkazum nadefinovat jinou barvu a vsechny se spravne zmenily ale jinak se chovaji jako obycejny text prosim poradte...
jenikkozak
Prosím o odkaz na živou ukázku.
Chamurappi
Reaguji na Doneta:
Napadají mě dvě možnosti:
a) Máš syntaktickou chybu uvnitř zápisu počáteční značky odkazu, možná nějaké zapomenuté uvozovky navíc v nějakém atributu před hrefem — a to způsobuje, že se atribut href ignoruje.
b) Překrýváš omylem odkazy nějakou pozicovanou průhlednou vrstvou, klikání se zachytí na této vrstvě.

Pokud jsem se netrefil, prosím o odkaz na živou ukázku.
margin
Profil *
Můžeš zkusit v problémovém prohlížeči, což je ve tvém případě Chrome, odkazy projet tabulátorem. Pokud bude příčinou syntaktická chyba, Chrome odkazy v menu "neuvidí".
Též můžeš zkusit zrušit styly, třebas zakomentováním linku k CSS souboru, tím se dozvíš, zda je příčinou syntaktická chyba, nebo překrytí jiným elementem.
Můžeš v Chrome kliknout na místo, kde je odkaz, pravým myšítkem a dát "Zkontrolovat prvek", tím se dozvíš, jaký element v daném místě (nahoře) skutečně je.

Zkusila jsem ve stylu vsem odkazum nadefinovat jinou barvu a vsechny se spravne zmenily ale jinak se chovaji jako obycejny text
Pokud popis odpovídá skutečnosti, tak příčinou bude překrytí odkazu jiným elementem. Pozor, odkaz není element a, ale element a s atributem href, v CSS tomu odpovídá a:link {}.

Pokud ti ani tyto rady nepomůžou, tak bude nutná výše zmíněná živá ukázka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: