Autor Zpráva
greenhorn
Mám tu čest starat se o tyto prastaré stránky a po pročtení hromady diskuzí si stále nevím rady se špatným zobrazením v IE 10. V různých prohlížečích je to ok, v IE 10 se nezobrazuje menu (v IE8 menu jen drobně zlobí a jiné verze IE jsem nezkoušela). Na základě diskuzí jsem vyzkoušela různé módy, vždy bez efektu. Nějaký nápad, v čem to může být?

Přiznám se, že tomuhle rámovému systému moc nerozumím a protože se pracuje na novým webu, nechci do toho už moc šahat - prostě jen aby se to ještě chvíli udrželo v provozu.
greenhorn
Doplnění: Tvorba novýho webu probíhá ve "volným čase", takže pomalu. Proto potřebuju, aby ten starej web ještě nějakou dobu fungoval.

Chyba v IE8 - dělá to jen na téhle jedné stránce

Chyba v IE10
Fisir
Reaguji na greenhorna:
IE 8 jsem netestoval, ale dle zběžného prohlédnutí chybu nejspíše způsobuje skript menu_ie5.js. Jestli je opravdu pro IE 5, tak ho odstraň. Když si v IE 10 změním identifikaci prohlížeče na Google Chrome, po onom skriptu ani vidu a menu funguje.
greenhorn
Když vyhodím menu_ie5.js, menu se nezobrazí vůbec.
Chamurappi
Reaguji na greenhorna:
Zkus přepnout režim do starého quirku:
<meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=5">
greenhorn
Díky, zrovna jsem totéž vygooglila a je to ono. Tím je chyba v IE10 vyřešená. Problém IE8 je v nějakém detailu v obsahu stránky, tak si s tím už snad poradím sama.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: