Autor Zpráva
kesaj
Profil
Dobrý deň prajem.

Mám stránku , v IE aj FF mi stránku pekne zobrazí, ale v Chrome mi ju vôbec nezobrazí - je bez obrázkov, bez slide prvkov, nefungujú linky ... neviem nájsť problém. V minulosti som mal s inými stránkami problém v IE, tak sa čudujem, že teraz v Chrome..

Prosím o pomoc.

Ďakujem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na kesaje:
Je tam navíc nějaký BOM před začátkem <div id="content">. Je možné, že se z toho kolotočový skript zblázní.

Ve Firefoxu se mi nenačetlo písmo, které používáš na ikonky. Proč nepoužíváš na obrázky obrázky?
Proč používáš elementy <header> a <footer>?
kesaj
Profil
Chamurappi:

Neporozumel som - čo tým myslíš - BOM pred <div id="content"> ?
Písmo som už doplnil.
Ako to je lepšie prepísať?

Myslíš, že toto sú problémy, pre ktoré sa to nezobrazí v Chrome?
Chamurappi
Profil
Reaguji na kesaje:
BOMem myslím UTF-8 signaturu, která pravděpodobně vzniká includováním PHP souborů. Na začátku souboru kódovaného v UTF-8 může být neviditelná sekvence tří bajtů, které mohou textovému editoru říkat, že je použité kódování UTF-8. Tím, že spojíš víc souborů dohromady systémem, který UTF-8 špatně podporuje (což je případ PHP), se tato trojice bajtů dostane doprostřed zdroje a tam může škodit. V textovém editoru bys měl mít možnost uložit soubor jako UTF-8 bez BOMu.

Písmo som už doplnil.
Mně ho stejně filtruje proxy server. Proč nepoužíváš na obrázky obrázky?

Myslíš, že toto sú problémy, pre ktoré sa to nezobrazí v Chrome?
Ten BOM by mohl být viníkem. Ostatní nedostatky mají jiné důsledky.
_es
Profil
kesaj:
Nejčastější potíže s PHP (FAQ) » Divný znak (čtvereček) na začátku includovaného souboru v UTF-8
margin
Profil *
http://www.aluokna.sk/css/responsive.css řádek 26, #content { overflow: hidden; }
K čemu zmínění deklarace je netuším a proč to blbne jen v Chrome, to netuším ani trochu.
kesaj
Profil
Ďakujem všetkým - problém bol naozaj s tým BOMom - prekonvertoval som to na UTF bez BOM a už mi to zobrazuje aj v Chrome.

Ďakujem pekne ešte raz.


Chamurappi:
Ešte otázka : neporozumel som, čo myslíš tým, že sa nepoužívajú na obrázky obrázky?
margin
Profil *
kesaj:
problém bol naozaj s tým BOMom - prekonvertoval som to na UTF bez BOM a už mi to zobrazuje aj v Chrome.
Problém byl s #content { overflow: hidden; }, toto deklaraci jsi z CSS souboru vymazal. Pokud tuto deklaraci do CSS přidám nazpět, třebas vývojářským nástrojem, tak se "kolotoč" opět nezobrazí.

Odstranění nadbytečného BOMu, je v pořádku, nadbytečné BOMy musí z HTML pryč.

neporozumel som, čo myslíš tým, že sa nepoužívajú na obrázky obrázky?
Mám dojem, že se tě Chamurappi ptal na něco opačného.
Strážce technické příčetnosti > Konec éry potrhlého užívání bitmap
kesaj
Profil
margin:

Vymazal som to, ale nie som si na 100 % teraz istý, že čo problém vyriešilo, lebo som tieto 2 veci (vymazal som z css vlastnosť, aj som odstránil BOM). Takže je možné, že to bola tá css vlastnosť. Každopádne ďakujem.

idem ešte pozrieť tie obrázky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0