Autor Zpráva
Stalker
Profil
Ahoj,

je nějaký emulátor, PC program, nebo něco, co mi umožní se podívat na web, jak by vypadal v mobilních prohlížečích?

Předělávám osobní stránky a jen tak zběžně jsem to zkusil na pár mobilech, co máme doma (mobilní Chrome, Safari nebo Opera) a v každém se to zobrazuje jinak. Někde stránky rozhozené nemám, někde trochu a někde hodně. Nikdy jsem se s tím ještě nesetkal, takže vůbec netuším, jak lehká/těžká bude optimalizace. Každopádně nechci to vždy zkoušet na mobilech, existuje tedy nějaká možnost pro PC?
Radek9
Profil
Stalker:
Co vím, tak Chrome v Developer Tools podporuje zobrazování stránky jako na různých mobilech (v Safari by to mělo vypadat stejně). Jestli něco takového podporuje i Opera, to nevím. Můžeš si nainstalovat Android Emulator, do něho nainstalovat potřebné prohlížeče a zkoušet.
kaktuss
Profil
zatiaľ som sa nestretol s tým, že by mi v Chrome na mobile niečo zobrazovalo inak, ako v Chrome na PC (alebo v Safari v PC a na iPade)... skús hodiť živú ukážku, že čo sa ti zobrazuje inak.
Stalker
Profil
[#2] Radek9
Díky za tip. Teď musím běžet, zítra to otestuju :)

[#3] kaktuss
No vidíš, a tady na jednom mobilu doma se mi text v Chromu nevleze do bloku a přetíká. Safari v PC nemám, ale stáhnu, každopádně safari na mobilu mi taky při prvním načtení stránky blbne, i když jsem cache vymazal.

Vzorová stránka: www.test.mcernak.cz - zatím funguje pouze sekce o mně a archiv (vše se teprve tvoří).
margin
Profil *
Stalker:
mi text v Chromu nevleze do bloku a přetíká
Jinak řečeno, zbytečně deklaruješ bloku výšku. Na velikost písma se nespoléhej.
Okolojdoucí
Profil *
Ve Firefoxu CTRL + SHIFT + M
kaktuss
Profil
Okolojdoucí:
Ctrl+Shift+M ti otestuje responzivitu webu napr. na základe media queries. Diskutovaný web responzívny nie je.
Radek9
Profil
Stalker:
Jen tak mimo téma: Na jinak pěkně designovaném webu mě praštila do očí ta šíleně kýčovitá ikonka šipky u archívu. ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0