Autor Zpráva
Joan
Profil
Hezký večer,
mám s Operou ještě jeden podivný problém. Nedovolí mi ladit stránky mimo dosah Wi-fi.
Ve Firefoxu 22 i v IE8 mi lokální stránky běhají jak o závod, takže nastavení webového serveru mám korektní. Opera (jak verze 16.0.11, tak 12.16) po mně mimo domov požaduje, bych si zkontrolovala internetové připojení a stránku s ladicí doménou "loc" mi odmítá zobrazit. Jenomže funkční internet je u webserveru jaksi zbytečný, že.
Opera mi vůbec nepřirostla k srdci a nutím se ji používat výhradně na zkontrolování zobrazení svých stránek, tudíž ji neznám a nepodařilo se mi zatím zprovoznit ji mimo dosah wi-fi. Prosím milovníky tohoto prohlížeče, co mám kde nastavit, aby spolupracovala s Apache.
Vřelé díky předem!
CZechBoY
Profil
Zdravím,
Opera má javascriptový soubor na internetu a ten stahuje pokaždé, když se dá "prozkoumat prvek, zkontrolovat prvek".
Joan
Profil
CZechBoY:
Dík. A jde nějak vypnout to vzdálené "zkoumání prvku"? Resp. abych vůbec dokázala načíst lokální adresu mimo dosah wifi.
CZechBoY
Profil
Aplikace je uložená na internetu, takže nevím jak to vyřešit.
margin
Profil *
Opera Dragonfly se spouští na vyžádání, třebas tím, že dáš "Zkontrolovat prvek", nebo spustíš Dragonfly skrze menu nebo klávesovou zkratkou, pokud není potřeba, tak se nestahuje.
Nemám to jak ověřit (nemám Apache ani jiní server), ale myslím si, že by nedostupnost internetového připojení při neměla vadit a docela se divím, že u tebe je tomu jinak.

Pokud Operu používáš jen pro kontrolu stránek, tak bych se nerozpakoval vymazat složku s profilem Opery.
Profily jsou ve složce C:\Documents and Settings\uživatelské-jméno\Data aplikací\, tam bych vymazal všechny složky, které mají v názvu Opera (pravděpodobně tam bude jedna nebo dvě složky).
Joan
Profil
Zdravím, tož jsem tuto nepříjemnost vyřešila poněkud "zpátečnickým" způsobem, leč pro mě POKROKOVÝM: jednoduše jsem si rozbalila USB verzi 10.61, kterou jsem našla na své flashce. A lokálně jede, huráá :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0