Autor Zpráva
liborse
Profil
Dobrý den,

nedávno jsem dostal zadáno upravit webový formulář, který je postaven na ZENDu, je v PHP, používá i JS a i cookies. To si já nevymyslel, tak to je. Nyní jsme při testování nové verze narazili na problém, kdy se občas formulář choval nekorektně, konkrétně v Chrome (ve kterém je používán, jde o vnitropodnikovou záležitost). Po troše laborování jsem zjistil "viníka" - položku "Zrychlit načítání stránek pomocí předvídání síťových akcí", po jejímž vypnutí se aplikace chová bezproblémově.

Rád bych, aby formulář fungoval bezproblémově s různým nastavením a tak bych rád od vás věděl, zdali jste se s tím někdo setkal a jak jste to řešili. Část která zlobí, není z mé dílny a tak se potřebuji něčeho chytnout, kde je problém. Pokud to někomu pomůže, je použito PHP ve verzi 5.3.10 a server je Microsoft-IIS/7.5. Rád bych se zde podělil o kód, ale je velmi rozsáhlý a navíc kód bych neměl šířit, takže v případě zájmu zašlu jeho upravenou část.

Díky za rady, přinejhorším doporučíme uživatelům si tuto záložku odtrhnout, ale nepřijde mi to jako elegantní řešení.
okolojsoucí
Profil
Prosím o odkaz na živou ukázku.
liborse
Profil
Normálně živé ukázky dávám vždy. Bohužel, v tomto případě opravdu nemohu poskytnout. Tak asi budu muset oželet odpovědi, nezlobte se na mě. Vytvořit upravenou verzi by bylo obtížné. Tvořit nějakou ořezanou verzi asi nemá smysl, když nevím, v které části aplikace je problém. Já si nějak poradím už. ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0