Autor Zpráva
freddy
Profil *
Dobrý večer, mám na stránce dv nežádoucí objekty a to:
http://wac.edgecastcdn.net/800952/a1001/App/DddWrapper.swf?c=6
http://wac.edgecastcdn.net/800952/a1003/app/easyInline.swf

Nemůžu najít v jakém souboru se to volá. Nemáte někdo stímto zkušenosti? Případně jak zjistit z jakého souboru se to volá? Zmiňované odkazy jsem okopíroval z médií ve firefoxu. Zkoušel jsem to dohledat firebugem, ale je to sakra dobře shované
Bubák
Profil
Nevím, co je dv.
Pokud tos tam nedal ty, napadají mě dvě možnosti, virus nebo vložená reklama.
peta
Profil
Bubák: dv-a
freddy
Profil *
nn, reklama to urcitě není. Jede to skrytě. Spíš by sem to viděl an vira, ale to si myslím, že také není.
Mike8748
Profil
freddy:
ve firefoxu mas nainstalovaný doplněk, který to vkládá, nějaký toolbar nejspíše.. zkus z doplňků vyházet co tam nepatří (případně je po jednom zakazovat, pak zjistíš který přesně to dělá)

edit: hledej v doplncích slova jako Yonto nebo Easy Inline
freddy
Profil *
Mike jsi fakt dobrej. Právě jsem tu chtěl napsat, že jsem to vyřešil. Pro ostatní co mají podobný problém doporučuji uvést prohlížeč do původního stavu. já to tak udělal a je po problému. ted se mi stránky načítají rychleji. jsem si oddechl, že nemám vira na stránce páč jsem ho nemohl dohledat ani nemohl, když šlo o vir v prohlížeči. Miluju google, ale tímhle mě dost naštval. Možná se pletu, ale trasování bylo na něj
peta
Profil
freddy: Proc to svadis na google? Napriklad Adobe Flash podstrkuje antivir McAfee. Ty ses ten, ktery si toho nevsimne, klikne stahnout a pak ti to tam krome flash instaluje jeste neco dalsiho.
freddy
Profil *
freddy:
Možná se pletu, ale trasování bylo na něj
nic nesvádím :-)
geeco
Profil *
Ahoj,
ve Firefoxu mi to delal doplnek ktery se nainstaloval na pozadi
a jmenuje se "FASSURUN"
po jeho zakazani jsem se toho zbavil

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0