Autor Zpráva
drsnyridic
Profil *
Dobrý den, prosím o pomoc. Ladím tento web www.liberec-opravy.cz a asi mám problém s interpretací jednotek v IE 7, 8 a 9. Alespoň se domnívám, že jde o jednotky. Zvláštní je, že problém se projevuje pouze na hostingu. Když si web zobrazím lokálně ze souboru na disku v mém PC, tak vypadá normálně. Vůbec nechápu, co je špatně. Ten web je velmi malý - jedna stránka, mohl by jste se na to někdo podívat? Předem moc díky
Chamurappi
Profil
Reaguji na drsnyridice:
Na první pohled bych si tipnul, že to způsobuje respond.js ve spolupráci s reset.css. Ten skript něco provádí s tvými CSS (zdlouhavě je celé přechroustává) a při tom pravděpodobně pokazí priority, takže vyhraje předpis z reset.css, kde má <body> nastavené nesmyslně line-height: 1.

K čemu ten reset.css vlastně máš? Aby ti odstraňoval puntíky u seznamu a margin u nadpisů? Nic jiného tam nedělá, to se vyplatí kvůli tomu tahat další soubor s potenciálně nebezpečnými zápisy, jako je třeba ten line-height? Nejsi první, kdo si vyrábí problém universálním resetem… přiznávám, že nejsem fanda resetů, viz starší debata.
drsnyridic
Profil *
Chamurappi:
Měl jsi pravdu, díky moc za radu! Pročetl jsem i starší debatu a pro příště na cssreset kašlu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0