Autor Zpráva
rzelenka
Profil *
Dobrý den,

při kontrole zobrazení webu v různých prohlížečích jsem přišel na pro mě absolutně nepochopitelný problém - nezobrazuje se mi text v prohlížeči Safari. Jinde to funguje správně. Vůbec nevím, čím by to mohlo být. Web je to tento: disasterdesigns.cz. Pokud by mi mohl někdo pomoci vyřešit tenhle problém, budu moc vděčný. Díky
Bubák
Profil
V jakých verzích Safari jsi zkoušel? Bylo to ve starých win verzích, nebo na MACu?
Protože nemám Safari,nechal jsem web vyfotit a text vidím a stránka vypadá stejně, jako v jiných prohlížečích.
http://api.browsershots.org/png/original/62/6285baad98417634d3591dc9162de70f.png
rzelenka
Profil *
Safari jsem stahoval 9. 5., takže to bude nejspíš nejnovější verze a zkoušel jsem to jen na WIN 7. U mě to vypadá takto: Obrázek
pcmanik
Profil
rzelenka:
Safari pre win už v podstate neexistuje jeho vývoj bol zrušený, takže to určite nemusíš už riešiť, na windowse ho aj tak používalo promile používateľov.
Na macu je to bez problémov - Safari 7.0.3
rzelenka
Profil *
pcmanik:
paráda, tak díky moc za info...
Chamurappi
Profil
Reaguji na rzelenku:
Zase taková paráda to není, potvrzuji problém v Safari 5.1.2, stránka je totálně nepoužitelná. Způsobuje to písmo Open Sans.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0