Autor Zpráva
Igor Kubicar
Profil
zdravím.

chcel by som importovať údaje z tabulky na webe www.oddsportal.com/soccer/finland/veikkausliiga/results/

do svojho excelovského súboru, ako by som to bmal spraviť? mám na mysli to čo je uvedené v strede stránky teda hlavne zápasy a kurzy na nich
diky
jefitto44
Profil
Tabuľka sa dá hravo označiť myšou a potom stačí iba ctrl+c a v exceli na prvej bunke ctrl+v.
Teraz som to vyskúšal a funguje veselo
Igor Kubicar
Profil
jefitto44:
no hej len problem je v tom že ak si si všimol, atak na stránke oddsportal sú kurzy oddelované desatinno bodkou a nie čiarkou v exceli mi to potom zaznamenáva rímskymi čislami akoby to boli mesiace. ako mám zmeniť v exceli aby mi bodku bralo ako čiarku?
jefitto44
Profil
Vo formatovani... klikneš pravým a format buniek, alebo niečo také
Tomáš123
Profil
Igor Kubicar:
v exceli mi to potom zaznamenáva rímskymi čislami akoby to boli mesiace.
Mne nič také nerobí.

Stiahni si tento súbor. Je to tvoja tabuľka nahraná z môjho excelu: http://uložto.sk/xLP4unYt/tabulka1-xlsx (v odkaze je nutné zmeniť ulož to na uloz to (aj sem bola vložená medzera, kvôli tomu, že táto diskusia má problém so slovom uloz*to)). Snáď ti to pomôže.
Igor Kubicar
Profil
no bohužiaľ ked som to takto zmenil tak mi to napr. z II.25 zmenilo na úplný blud nejaké päťciferné číslo napr. 42632, takýmto spôsobom to nevyriešim. niekde v nastaveniach budem potrebocať zmeniť to aby bodku považovalo za desatinnú čiarku ale neviem kde to mám urobiť


Tomáš123:
bohužiaľ mi to zobrazuje opäť ako mesiace
Tomáš123
Profil
Igor Kubicar:
Prosím ťa, na Exceli z ktorého roku to skúšaš? Nepodpichujem, len sa pýtam...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0