Autor Zpráva
PajaDuke
Profil
Dobrý den, mám takový menší problém a všechny Vás prosím o radu... Mám web AndroidTest.cz a pokud se na něj dívá někdo z uživatelů na mobilním telefonu, tak vidí při načtení stránky jen jakýsi výřez stránky a musí odzoomovat, aby se zobrazila celá webová stránka jako na PC. Potřeboval by jsem tedy poradit, jak udělat to, že při vstupu na mou stránku se zobrazí celá stránka jako na PC. Předem moc děkuji za rady...

PS: Stránka byla vytvořena ve Wordpress, pomocí šablony Sevenmag, ve které mám jsem zakázal responzivní design, jelikož se mi nelíbí.
lionel messi
Profil
Značka <meta name=viewport>, myslím, že dôležitá hodnota bude najmä initial-scale: 1. Prípadne možno ešte pomôže: Jak na mobilní (responsivní) web.
Fisir
Profil
Reaguji na PajaDuke:
Mobil je tentokrát chytřejší, protože ta mikroskopická písmena po odzoomování se blbě čtou. Zkus tu responzivní verzi předělat, bude to lepší, než jen slepě použít první odkaz lionela messiho, protože uživatelé stejně budou texty zoomovat.
PajaDuke
Profil
Mockrát děkuji za odpovědi, jen jsem Vám zapomněl sdělit, že jsem amatér a moc tomu, co je v tom odkazu nerozumím, konkrétně nevím, kam mám ten Meta Tag vepsat... Mně jde jen o to, když někdo příjde na mou stránku, tak aby ji viděl celou. Na rezponzivní verzi zapracuji až bude čas, ale teď mám moc práce a štve mě, co se lidem zobrazí, když z mobilu najedou na moji stránku. Moc děkuji...
lionel messi
Profil
PajaDuke:
kam mám ten Meta Tag vepsat..
Do hlavičky stránky, čiže medzi tagy <head> a </head>.
PajaDuke
Profil
Moc se omlouvám, vím že ze mě musíte být na prášky, ale nevím hlavně do kterého souboru to mám napsat... Vím, je to hanba... Já dělal svou stránku, jen tím, že jsem si předělal tu šablonu k obrazu svému podle různých článků a tipů, ale psát web jako takový neumím...
lionel messi
Profil
PajaDuke:
nevím hlavně do kterého souboru to mám napsat
Do každého .html súboru každej stránky (to jest do ich hlavičiek), kde potrebuješ, aby sa "účinok" meta tagu prejavil. (Predpokladám teda, že v tvojom prípade do všetkých stránok webu).

Moc se omlouvám, vím že ze mě musíte být na prášky,
To je v pohode, každý niekedy začínal (a niektorí - hlavne tí lenivejší - začínajú dodnes :-)).
jenikkozak
Profil
lionel messi:
Předpokládám, že na tom webu moc .html souborů nebude.
PajaDuke
Profil
Dobrý den, bohužel stále nemůžu najít žádné html soubory... Nestačilo by upravit soubor responsive.css? Popřípadě, co by jsem měl v tomto souboru upravit? moc, moc děkuji... Jsem lama, vím... :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na PajaDuka:
bohužel stále nemůžu najít žádné html soubory
Nech si vyhledat soubor, ve kterém je něco z toho, co máš v HTML hlavičce, a vlep to do něj.

Nestačilo by upravit soubor responsive.css?
Ne, @viewport má slabou podporu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0