Autor Zpráva
juriad
Profil
Poslední dobou narážím na mnoho webových stránek, které odchytávají kliknutí na odkazech tak nešťastně, že modifikátor Ctrl úplně ignorují a provedou svou akci jako při normálním kliknutí. Většinou to znamená změnu obsahu aktuální stránky. Když použiji pravé myšítko a vyberu otevřít v novém tabu, tak to funguje správně.
Příklad webu: http://www.gumtree.com.au/s-automotive/melbourne-cbd-melbourne/c9299l3001578r10 - chci si pohodlně otevřít pár inzerátů v nových tabech. Používám nejnovější Firefox.

Hledám tedy nějaký způsob, jak pro vybrané weby (nebo možná i všechny) zajistit, aby se nevyvolal klientský klikací MouseEvent při Ctrl + kliku a tato kombinace byla vždy obsloužena prohlížečem. Bez ohledu na to, jak je posluchač kliknutí registrován.

Máte nějaký nápad?
Str4wberry
Profil
Doporučuji používat pro stejnou funkci kliknutí kolečkem myši. To většinou odchytáváno nebývá. I když také jsem už narazil na pár stránek, kde bylo.
juriad
Profil
Str4wberry:
Kolečko na notebooku bohužel nemám, ale jeho emulace současným stiskem obou tlačítek funguje, jak potřebuji. Zkusím to nějakou dobu používat, snad si na to zvyknu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0