« 1 2
Autor Zpráva
Str4wberry
Profil
Reakce na mimochodce:
smirit se treba s nefungovanim gest?
Dost pochybuji, že cílová skupina bude používat gesta v nezanedbatelné míře.

Jak casto si clovek tu domovskou stranku omylem zmeni a neumi to spravit? Dvakrat za zivot?
Tak Yuhů psal, že to prohlížeče mění samy. Tuším, že to může měnit i nějaká jiná aplikace při instalaci.
rafej
Profil
No a za druhé je to pro nás pokus o řešení problému se starými prohlížeči. Když má dneska někdo IE 6 nebo IE 8, tak mi mu sice můžeme říct "nainstaluj si novější browser"...

Ehm, tenhle přístup mě vážně štve. Kam se ztratilo pravidlo, dělat takové stránky, aby byly přístupné pro všechna zařízení? I pro ty staré prohlížeče, i když třeba ve zjednodušené podobě.
Kdyby se každá druhá společnost na webu nesnažila tlačit uživatele svých stránek do používání "novějších prohlížečů" a raději pořádně zapracovala na svých stránkách, aby byly přístupnější.
Joker
Profil
jenikkozak:
Moc nechápu, proč tohle Seznam nevydal jako testovací verzi
Napadá mě jeden důvod: Ten prohlížeč je zjevně zaměřený na technicky méně zdatné uživatele, kteří by se možná vyhýbali něčemu s označením „testovací verze“.

Str4wberry:
Co si pamatuji, když jsem naposledy používal starý křáp, tak bylo dilema mezi celkem rychlým IE, kde nefungovaly nové weby, a novými prohlížeči, které byly hrozně pomalé.
Přitom IE10 podle mých zkušeností na stejném počítači funguje lépe, než IE8. Škoda, že ho nevydali pro Windows XP.

mimochodec:
Jak casto si clovek tu domovskou stranku omylem zmeni a neumi to spravit?
Může mu ji změnit nějaká aplikace (spousta jich to při instalaci dělá, hlavně když někdo instaluje stylem: další, souhlasím, další, další, další, dokončit).
Krakatoa
Profil
Proč to obsahuje ten server? K čemu to tam je? Proč neosekali i to? Myslím ten "Content shell remote debugging".
Jan Tvrdík
Profil
Článek popisující architekturu prohlížeče a závažné důsledky na bezpečnost:
http://jedenbod.cz/1583-seznam-cz-prohlizec.html
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0