Autor Zpráva
Hugoman
Profil *
Rad by som sa informoval, ci je mozne nejak odstranit to, ze mi neustale naskakuje alert (podotykam nie na mojej stranke, ale na dost velkej vacsine stranok JavaScriptov) s tym ze:

**************
Chcete aj nadalej zobrazovat skripty na tejto stranke?
ocakava sa chyba skriptu...

chcete pokracovat?
-moznosti ano,nie
**************

Ako sa to da odstranit - aby sa to vobec nezobrazovalo! - pouzivam IE 6 xp2 (vsetky zaplaty mam instalovane...)
Radek Hrabůvka
Profil
Povolením nebo zakázaním skriptů.
Hugoman
Profil *
Ale ja chcem mat povolene skripty... chcem to nastavit tak, aby sa zobrazovalo VSETKO bez staleho potvrdzovania!

Help please.
Leo
Profil
A chcete to jako uzivatel nebo jako tvurce stranek? Dela vam to u stranek spoustenych z internetu nebo z disku? A u vsech nebo jen nekde? Leo
Hugoman
Profil *
Jako uzvivatel.... a robi mi to u velmi velkej vacsine stranok... vsetko spustene Z INTERNETU!
Hugoman
Profil *
Hellooo, neni na to nejaky soft, lebo sam si s tym nedam rady asi nikdy... chcem aby sa to nezobrazovalo.. a aby pustalo vsetky skripty!!!

PLEASE HELP ME!!!
Yuhů
Profil
tohle je řešení:

<script>
function nic(){return true};
window.onerror = nic;
</script>

Chamurappi
Profil
Vypíná se to někde v nastavení Exploreru (tj. v ovládacím panelu Možnosti internetu). Tuším, že je tam volba „Zobrazovat zprávu o každé chybě skriptu“.

Reaguji na Yuhůa:
To je řešení pro webmastera konkrétních stránek, ne pro uživatele, kterého hlášky na některých stránkách otravují. Hugoman se ptá jako uživatel.
Z hlediska webmastera to navíc není ani tak řešení, jako spíše prosté vypnutí chybové hlášky. Rozumné řešení spočívá v odstranění té JS chyby, která hlášku vyvolává.
Leo
Profil
"Vypíná se to někde v nastavení Exploreru (tj. v ovládacím panelu Možnosti internetu)."

Karta Upresnit. Zruste zaskrtavatko u zobrazeni zprav pri chybe, a taky u ladeni skriptu. Leo
Hugoman
Profil *
Fakt neviem... lebo tam: Vypíná se to někde v nastavení Exploreru (tj. v ovládacím panelu Možnosti internetu). Tuším, že je tam volba „Zobrazovat zprávu o každé chybě skriptu“. som to doteraz mal odskrtnute a vzdy to nefungovalo... asi to chce zmenu prehliadaca.
Leo
Profil
No pak je jeste moznost, ze to okno na vas nevyskakuje prohlizec jako takovy, ale mate na pc nejakou stenici nebo podobne svinstvo :-) Hlaseni o OCEKAVANE chybe skriptu jsem jeste nevidel, Leo
Hugoman
Profil *
PRE LEPSIE POCHOPENIE SOM SEM HODIL SCREENSHOT CHYBY:



NENI TO ZIADNA HAVED NA MOJOM PC LEBO SOM TO VSETKO PREVERIL CEZ NOD32 A SAMOZREJME AJ CEZ AD-AWARE SE PERSONAL.

Nie je treba nejake instalovanie appletov??? - ak niekto moze nech pomoze dam mu aj privilegium na pomoc na dialku.
PerToon
Profil
Tohle je docela častá hláška, ale já ji mám teda vypnutou, čili mě to okno nevyskakuje.... a vypíná se... kouknu se kde....
Nástroje - Možnosti Internetu - Upřesnit - Zobrazovat oznámení při každé chybě ve skriptu
Hugoman
Profil *
Dikes PerToon ale v niecom bude zrada, lebo ci to mam zaskrtnute, alebo odskrtnute tak mi to VZDY PUSTA TIE VYZVY SKRIPTU. Mam vsetky aktualizacie. Vsetky java somariny, shockwave a ine sprostosti a stale to nejde vypnut.

Neni na to nejaky specialny plug-in, alebo soft pre IE???
stribny
Profil
A proc lpite na IE, kdyz s Firefoxem ci Operou problém nebude?
Hugoman
Profil *
JE to moj sialeny ZVYK, uz som mal aj firefox, aj operu ale nieco tomu chyba a ked chcem pozriet nejake amaterske stranky tak mi mnoho veci zobrazi DOST DIVNE!

PLEASE HELP WITH QUESTION!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0