Autor Zpráva
sparky
Profil *
Zdravím, mám vytvořený web, který se v IE, FF zobrazuje v pořádku, ale v Google Chrome se někdy zobrazuje v pořádku a někdy se písmo rozhodí, jako kdyby bylo odlišné kodování. Zkoušel vše co mě napadlo, ale web se stále zobrazuje v Chromu jak se zrovna rozmyslí.
juriad
Profil
Prosím o odkaz na živou ukázku. Nebo alespoň screenshot (ale raději ne). Co myslíš tím kódováním? To se jako některé znaky zobrazují jinak než zbytek?
sparky
Profil *
Odkaz na ukázku zobrazují se nesmyslné znaky v menu(párkrít refresh úvodní stránky a občas se menu objeví správně občas ne), jinak na podstránkách jsem problém nezaznamenal
Chamurappi
Profil
Reaguji na sparkyho:
web se stále zobrazuje v Chromu jak se zrovna rozmyslí
Přesněji jak si Google Fonts zrovna rozmyslí. Pokud to licence písma dovoluje (a Roboto to dovoluje), linkuj si ho od sebe, pak bude funkčnost webu závislá jen na rozmarech tvého serveru.
sparky
Profil *
Chamurappi:
ale je mi divný, že se to načítá špatně jen v jednom prohlížeči...
Chamurappi
Profil
Reaguji na sparkyho:
Zase tak divné to není, Google Fonts neposílá všem prohlížečům stejný kód, v různých časech to rozbíjí různé podmnožině tvých uživatelů. Na toto chování jsi automaticky přistoupil v okamžiku, kdy jsi začal spoléhat na externí službu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0