Autor Zpráva
llook
Profil
Zjistil jsem, že Konqueror špatně zobrazuje element button. Nebo alespoň verze 3.1.4. Tlačítko vykreslí jako by v něm nebyl žádný obsah a obsah z toho tlačítka pak vylézá. Ukázka:

Ten kód vypadá takhle:
<button type="button">Tlačítko</button>
Jediný na co jsem přišel, je pomocí CSS tomu tlačítku nastavit šířku, to funguje, ale lepší by bylo, kdyby se šířka přizpůsobovala šířce obsahu.
Button jsem chtěl namísto inputu použít proto, že jako hodnotu posílá jiný text, než je na něm napsaný.

Dotazy mám dva:
- Má někdo jiný nápad, jak to řešit?
- Je to tak i v novějších verzích Konqueroru? A co Safari? Test
thingwath
Profil *
Pohledal jsem v databazi chyb KDE ale nic takoveho tam nevidim.
http://bugs.kde.org/query.cgi

Az budu vecer doma, tak se ti muzu kouknout v Konqueroru pro KDE 3.2
Fred
Profil
Mám 3.14 a je to stejný. Tohle jsem taky kdysi zkoušel, protože se dá používat span a barevná písmena (třeba google obarvený, jako logo). Nakonec jsem od toho ustoupil, protože to byl submit a pokud použiji button, je to závislé na js. Teď píšu z konqueroru a na tuhle adresu http://www.literarymoose.info/=/destroy/buttons.xhtml se nedotanu přes to = , ale je tam test buttonů.
thingwath
Profil *
Tak to vypadá jako opravená chyba. Moje 3.2.3 ->
llook
Profil
Hm, tak když to už v 3.2.3 je opravené, tak to asi klidně budu používat. 3.1.4 je přece jenom už dost starý (já to mám ze Slackware 9.1).

O to formátování mi ani nešlo, spíš mi šlo o to, že pokud jsou u nějakého formuláře dvě tlačítka pro odeslání s různým významem, například "Uložit" a "Náhled", tak aby tlačítko "Uložit" odeslalo action=save a ne action=Ulo%BEit, abych se změnou nápisu na tlačítku nemusel měnit i PHP skripty. To jde bez javascriptu jenom s <button> nebo <input type="image">.
Mohl bych namísto hodnoty proměnné action testovat jestli existuje proměnná action_save nebo action_preview, ale když to je v novějších Konquerorech opravené, tak se tím nebudu zdržovat.
thingwath
Profil *
Já mám své 3.2.3 ze Slacku 10.0 a skutečně mě štve, že kvůli tomu prohlížeči (jediná věc co mě na KDE zajímá) je nutné mít celý základ KDE...
Anonymní
Profil *
;'kl;lk;
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0