Autor Zpráva
llook
Profil
Má Konqueror něco na způsob Javascriptové konzole jako FF a Opera, nebo aspoň okno s chybou jako MSIE?
Druhý nejoblíbenější Linuxový prohlížeč (podle Linux Journal) by měl umět DOM 1, částečně DOM 2 a Javascript 1.5 (podle about:konqueror). Přesto mi v něm občas některé skripty v JS 1.3 + DOM1 Core nefungují.
Hledal jsem snad ve všech nabídkách programu, dokonce i v nápovědě a nic jsem nenašel.
Fred
Profil
Nefungovala by tahle bookmarkletová js console v konqueroru ? http://aleto.ch/webTools/webBMs.html předposlední dole
Fred
Profil
Tak jsem se přepnul do Suse, kde mám Konqueror 3.14 a ta náhražka js konzole, pomocí bookmarkletu mi tu jde. Jinak na stopro souhlasím, že odladit něco pro Konqueror je docela síla a řekl bych, že Konqeror na linuxu je to samý, jako IE na win, jen se o tom tolik nemluví. Bohužel bývá to výchozí prohlížeč a dost lidí ho používá, protože si jiný nenainstalují.
llook
Profil
Ten odkaz je zajímavý (putuje mezi oblíbené), ale spíš bych potřeboval něco, co by odchytávalo chyby a informovalo o nich. To si jako bookmarklet představit moc nedokážu.

A asi jsem to našel (opět mě zachránil Google Linux). Přímo na webu Konqueroru http://www.konqueror.org/investigatebug/#js
Podle toho to snad má psát na standardní chybový výstup, pokud to při překladu nebylo zakázáno. Takže mě čeká stahování zdrojových kódů a překlad:(
Fred
Profil
Já jsem taky na něco narazil, ale abych se přiznal, tak to příliš nechápu, spíš vůbec, tak v polovině textu
http://lists.kde.org/?l=kfm-devel&m=103661664427286&w=2
llook
Profil
Docela zajímavý, způsob, jak přes terminál posílat konqueroru javascript. Ale nevidím, jestli je to v něčem lepší než napsat to přímo do adresovýho řádku prohlížeče.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0