Autor Zpráva
wertyz
Dobrý den,

obracím se na Vás s problémem. Čtenáři mých webových stránek, není jich ani 10 procent, mi neustále píšou, že se jim špatně zobrazuje stránka. Programátoři tvrdí, že vše je v pořádku, statistiky návštěvnosti také mluví za vše. Jde jen o zlomek čtenářů. Někteří tvrdí, že se jim to zobrazuje jen Internet Exploreru, anebo text musí překopírovat do wordu, aby byl čitelný. Po rozkliknutí se mnohdy zobrazí neúplný text se spoustou vynechaných písmenek. Nevíte, čím by to mohlo být? Drtivé většina čtenářů to jde.

Děkuji za Vaši radu.
lionel messi
wertyz:
Prosím o odkaz na živú ukážku. Ďakujem.
wertyz
Téma neexistuje. Buď bylo vymazáno administrátorem nebo vůbec neexistovalo. lionel messi=118397

Já vám živou ukázku nedám, protože mě se to zobrazuje dobře :-) http://wertyzreport.com Jde opravdu jen o zlomek lidí.
KryVosa
Chybu se povedlo nasimulovat, ale nevím jak :)
Myslím, že chyba je v nenačtení/špatné načtení fontu. V případě, že se přes * !important změní font na nějaký systémový, text vidět je.
wertyz
KryVosa:
Problém je v tom, že tam je běžně využívaný systémový font. My jsme to zkoušeli na pět počítačích a třech prohlížečích a nic jsme nezaznamenali. Jedná se jen o procento lidí. Nemůže být třeba chyba na straně uživatele, tj. např. grafické nastavení nebo pomalém připojení?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0