Autor Zpráva
Prochy
Profil
Zdravím,

doteď jsem používal Operu 12.x, pro mě asi nejlepší prohlížeč. Bohužel některé stránky už jsem musel otvírat v Chromu, jelikož v Opeře zrovna moc dobře nefungovali. Tak se chci zeptat zde, myslím si, že je to nejlepší místo, kde se zeptat na kvalitní náhradu. Chrome mi nějak extra nevyhovuje. To co bych rád a nikde sem to nenašel ani jako doplňky, tak je rychlá volba, na kterou jsem si hodně navykl v opeře. Myslím tím, že bylo možné pomocí klávesové zkratky (CTRL+číslo) přejít na stránku, která je umístěna na číselníku. To je jedna věc. Druhá je rychlé vyhledávání v různých vyhledávačích. Např. jsem si mohl nastavit, že když do adresového řádku napíšu "c text", tak mi to vyhledá na csfd apod. Pro mě velice užitečná věc. Je možné, že to jde doplnit do chrome nebo jiných prohlížečů pomocí doplňků, ale já jsem bohužel žádné nenašel. U Chrome sem sice našel číselník, ale bez možnosti používání zkratek.

Děkuji za rady a doporučení.
mimochodec
Profil
Řešil jsem stejný přechod a používám vivaldi.com. Resp. používám starou operu, firefox a vivaldiho (opravdu rutinně používám, nejen že v tom testuju weby), protože ne všude všechno mi vyhovuje. Konkrétně ctrl+číslo tímto způsobem nefunguje a během minuty jsem nenašel, jak konkrétně téhle události nějakou zkratku přiřadit, ale zkus, možná to nějak jde.
Martin2
Profil *
Zkratky pro vyhledávače umí nativně Chrome, nová Opera i Firefox. V prvních dvou je v nastavení Správce vyhledávačů a Fox to má formou normálního bookmarku, kterému nastavíš klíčové slovo.
Prochy
Profil
Děkuji vyzkouším. Pravda teď koukám, že to v chrome opravdu existuje. Teď bych ještě potřeboval najít prohlížeč, kterej umí tohle a poté ty číselné zkratky na číselník. (Prozkoumám vivaldiho) Jinak vzpomněl jsem si, co mě rozčilovalo u Chromu, a to automatické stahovaní, bez možnosti uložit to pouze do Cache a po spuštění a ukončení aplikace smazat.
MSTRmt
Profil
Mě se zase Opera 12.16 nechce připojit k internetu, novější verze mi fungují, ale tam chybí různé funkce, jako autorský a uživatelský režim.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0