Autor Zpráva
Čeluk
Profil
Dobrý den, na všech webech se mi přestal zobrazovat souhlas s cookie. Funguje Vám ta služba při výběru nebo také ne? silktide.com/tools/cookie-consent/download když kliknete na stránce na výběr stylu tak se Vám ukáže nebo jen prázdné místo? Děkuji
Sitole
Profil
Ahoj, na hlavní stránce těchto stránek se po vymazání sušenek zobrazuje.
Nedávno se tu probíralo stažení rozšíření, které by samo odklikávalo tlačítka u souhlasu se sušenkami. Nemáš něco podobného?
Případně jedině otestovat vymazání naprosto všech sušenek a také se kouknout jiným prohlížečem.

Tady to také funguje spolehlivě.

/ Jen pro případný průlet moderátorů :) /
Má podobné upozornění i diskuse? Nikde jsem ho nezaznamenal, ale sušenky ukládá. Jen aby nebyl můj prohlížeč přeslazený.
Str4wberry
Profil
Má podobné upozornění i diskuse?

Ne.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Sitole:
Tady to také funguje spolehlivě.
Ukazuje se to i lidem s vypnutými cookies, ti nemají žádnou možnost se toho zbavit. Takže to funguje spolehlivě, ale blbě. Nechápu, proč autoři webů sahají u takové prkotiny po hotových řešeních, když ta hotová řešení neřeší prakticky nic správně, akorát mnohem víc otravují lidi, kteří si cookies zakázali. Na naprosto každé stránce webu koukat na to, jak animovaně vyjede proužek, to je fakt nádhera…

Má podobné upozornění i diskuse? Nikde jsem ho nezaznamenal, ale sušenky ukládá.
Neukládá žádné sušenky, kvůli kterým by měla upozornění ukazovat, nebo snad ano?

Jen aby nebyl můj prohlížeč přeslazený.
Možná by sis měl někdy přečíst, k čemu ten souhlas vlastně uděluješ. Nemá nic společného s technickými riziky většího množství cookies.
Sitole
Profil
Chamurappi:
Nemyslel jsem to špatně. Dělal jsem si s tím přeslazením pouze srandu. Já jsem myslel, že musí uživatel dle naší drahé EU souhlasit opravdu s každou sušenkou. Tedy i se sušenkou ukládající oblíbenou bravu. Takže je to pouze na jaký typ sušenek?

Také jsem myslel, aby si vymazal sušenky, protože to mohl magickým způsobem již odkliknout.
Keeehi
Profil
Sitole:
Takže je to pouze na jaký typ sušenek?
Velmi zjednodušeně na sušenky třetích stran a na sušenky tvého webu které neslouží k technickým účelům (technická je třeba PHPSESSID)

Pokud tě to ale zajímá, měl by sis o tom přečíst něco podrobněji. Toto je velmi zjednodušené.
Str4wberry
Profil
Pokud je mi známo, tak ty cookies-souhlas-lišty se u nás přidávají (zatím) pouze kvůli Google, který je vyžaduje třeba pro používání svého reklamního systému nebo při určitých nevýchozích nastavení Google Analytics.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0