Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj, setkali jste už nekdy, že by mobilní chrome měl jiné vykreslování barev jak chrome ve stolním pc? Dá se to nějak sladit? Děkuji moc
Tomášeek
Profil
robbie:
Barvy by měly být stejné. Rozdíl bude spíše v kvalitě a/nebo nastavení displaye.
Mlocik97
Profil *
robbie:
je možné aby web mal iné barvy, rozloženie atd pre mobilný chrome oproti desktopovému, ale kým to ty sám tak nenaprogramuješ a "nevynutiš" tak to musí zobrazovať stejne, vid Tomášeek.
robbie
Profil
Mlocik97:
ja jsem nikde nic nenastavoval, a jeste jsem se s tím právě nesetkal, aby byl např desktop web bledě modrý a v mobilním zařízení tyrkysově modrý, tak markantní rozdííl. Nicméně, dalo by se to někde sladit barevně? A jak? Děkuji za radu
Tomášeek
Profil
robbie:
Pokud je to kvalitou/nastavením displaye, tak těžko (zkus jiné telefony, monitory, změnu barevného schématu budeš pozorovat na každém z nich).

Pokud barvu mění web responsivními styly (což pochybuji, proč by to dělal), dodej odkaz na web, na kterém se tak děje.
Keeehi
Profil
robbie:
Normální to není. Ověř si nejprve na více různých zařízeních, jak se to projevuje. Pokud se to zobrazuje jinak jen na tom jednom jednom tvém mobilu, pak se oprava řeší tak, že si koupíš nový. Protože chyba není evidentně ve webu ale v tvém zobrazovacím zařízení.
Pokud se problém projeví na více přístrojích, je potřeba identifikovat příčinu (co mají společného jinak než ty u kterých se to neprojevilo).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0