Autor Zpráva
iiic
Profil
Ahoj

Dlouho jsem používal sociální tlačítka tak, že jsem měl v prohlížeči pluginy které mi pro každou stránku zobrazovaly, kolik má daná stránka plusů na plusu a likeů na faceboku. Současněj jsem měl tyto prvky přímo v obsahu stránky samotné zablokované. Takže se stránky načítaly rychleji, sociální tlačítka jsem nemusel hledat, protože byli prostě přímo vedle adresního řádku prohlížeče a mohl jsem takto likeovat i stránky, které tyto tlačítka neměly v obsahu implementované vůbec.

Jenže napřed mi přestal fungovat plugin pro facebok a teď i ten druhý pro plus ( chrome.google.com/webstore/detail/google-%201-button/jgoepmocgafhnchmokaimcmlojpnlkhp?utm_source=chrome-app-launcher-info-dialog ) :(

Respektive ten plusový změnil funkci z like (v tomto případě +1) na share a přestal zobrazovat jednotlivé počty like-ů přidělených té které stránce.

Nemůžete prosím někdo doporučit nějaký plugin (pluginy) co by takto zobrazovaly počty like-ů pro libovolnou navštívenou stránku a v ideálním případě umožňovaly ten like dokonce i kliknutím přidělit?

Chybí mi to, když takhle člověk po letech přijde na stránku a vidí, že už ji někdy v minulosti dával +1 tak je to hodnotná pomocná informace.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0