Autor Zpráva
JardaB
Profil
Zdravím,

může mít vložení FB login na web za následek toto vyhodnocení a blokování webu? V Search console je uvedena stránka rybniksudkov.cz/?page=login, kde používáme přihlášení pomocí FB účtu. U Chrome se web zobrazí s výstrahou v červené obrazovce jako phising. V search console je dále info, že používáme sociálně inženýrský obsah. Poradíte někdo, co z webu odstranit? Tuto techniku přihlášení požíváme léta i jinde a bez problémů.

Poradí někdo možné příčiny?
Keeehi
Profil
JardaB:
že používáme sociálně inženýrský obsah
Sociálně inženýrský obsah neznamená, že tam máte přihlašování skrz sociální sítě. Má to znamenat, že se vaše stránka tváří jako přihlašovací stránka někoho jiného za účelem zmatení uživatele a podvodným vylákáním jeho přihlašovacích údajů k té jiné službě.

Spíš jsi se dostal omylem na nějaký seznam s phishingovými stránkami, nebo tě někdo chtěl poškodit záměrně a nějak se mu povedlo tě tam dostat.

V search consoli by měl být i důvod, kvůli čemu je považovaná za phishingovou.
JardaB
Profil
Keeehi:
V search consoli by měl být i důvod, kvůli čemu je považovaná za phishingovou.

Ano byl tam uveden právě sociálně inženýrský obsah, bez další specifikace. Osobně si myslím, že šlo také o cílený útok, protože náš podnikatelský záměr vadí mnoha lidem. Stránka na oznámení phising existuje, ale divil bych se, že se fyzicky neprověřuje.

Odstranil jsem pro jistotu FB přihlášení a toplist, dal ke schválení a nyní se již zobrazuje. Trvalo to asi 3 hodiny, ale ve vyhledávání stále nic.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0