Autor Zpráva
Richardturman
Profil
Nazdar hoši. Jak se máš? V první řadě bych rád uvedl, že toto je můj první příspěvek na tomto webu. Doufal jsem, že mi budete moci poskytnout užitečnější doporučení. Lidi, mám problém s webovým prohlížečem (Firefox). Protože kdykoli se pokusím připojit k serveru HTTPS, zobrazí se chyba „PR CONNECT RESET ERROR“. Nejsem si jistý, proč mě to trápí. Přes veškerou snahu se mi nepodařilo problém vyřešit. Prosím, pomozte mi. ​
Kajman
Profil
Je možné, že je mezi prohlížečem a serverem nějaký program, který se snaží zkoumat obsah komunikace a nesedí tedy ověřovací mechanismy. Může to být antivir, vir, vpn, proxy, zkuste je postupně vypínat, abyste poznal, co to způsobuje. Když to najdete, přečtěte si návod, zda lze u toho programu nastavit, aby https nechal být.
Richardturman
Profil
Děkuji za odpověď a také za návrh. Máš pravdu. Protože jsem vyzkoušel všechny triky uvedené v tomto článku jeden po druhém (jako vymazání mezipaměti prohlížeče, odinstalace antiviru, odinstalace VPN atd.). Ale po odebrání proxy serveru je problém nyní vyřešen. Děkuji ještě jednou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0