Autor Zpráva
Miloš
Stáhnul jsem si IE7, ten co se neinstaluje.
1) Rezidentní Spybot – Search & Destroy 1.3 zahlásil pokus o změnu v registrech; tu jsem zakázal
2) Když jsem chtěl otevřít nějakou stránku v Exploreru (6), začal se mi odkaz otevírat v novém okně Opery, kterou mám jako výchozí.
3) Odinstaloval jsem Explorer 6
4) Po odinstalaci soubor IEXPLORE.EXE zůstal a fungoval (se zmíněnou chybou) dál
5) Otevíral jen stránky, které jsem mu nastavil jako domovské
6) Nainstaloval jsem ho znovu, ale nepomohlo to
7) Když jsem přenastavil výchozí prohlížeč Firefox, otevíral Explorer stránky v něm
8) Windows Update nefunguje
9) Nastavil jsem zpátky Operu, Update se otevírá v ní s informací, že mám použít Explorer.

Existuje nějaká rozumná oprava, nebo musím reinstalovat Woknouze? Explorer sice normálně nepoužívám, ale testuju v něm občas stránky.
Tomik
Miloš
Mě se stala podobná věc, nejsem si jistý jestli právě ve spojení s IE7 beta, ale určitě ve spojení standalone verzí IE.
Řešení by mě také zajímalo... :) Sám to řeším STANDALONE verzí IE 6 (odkaz na stažení výše, sekce
"Standalone Internet Explorer"), ale ta není úplně identická -> neumí např. filtry a podmíněné komentáře, takže bych za postup jak opravit "původní" IE6 byl rád...
Radek Hrabůvka
Miloš Máš mít céčko 10GB, ať to vejde na dvě DVD jako image, když děláš takové pokusy. Obnova sytému se pak otázkou hodinky a nemusíš u toho sedět.
Tomik
Miloš
Anebo dělat pod LINUXEM a na IE se vys*at... :)
Miloš
Nenapadlo mě, že to bude takovej šit, když se to neinstaluje; nojo, chybama se člověk učí; furt lepší, než odpálit disk (už se mi taky povedlo, když jsem někdy před 10 lety tahal kšandy zaživa a divil se, že to pak zasmrdělo).

Radek Hrabůvka
Céčko mám dokonce jen 4GB, aby se to vešlo na 1 DVD, ale myslíš, že jsem to zálohoval? Tak ne, nejsem zase takový hazardér a důležité věci zálohuju.

Tomik
Linux používám taky; ale přejít jen na něj nějak ne.
Tomik
Miloš
už se mi taky povedlo, když jsem někdy před 10 lety tahal kšandy zaživa a divil se, že to pak zasmrdělo - díky, to mě opravdu rozesmálo :) (nebero to, prosím, ve zlém)

Linux používám taky; ale přejít jen na něj nějak ne.
No já jsem na tom dost podobně, na Linuxu dělám spouty věcí, vlastně skoro všechny co pod Windosama (až na hry - těch pod LINUX moc není). Ale ještě jsem si nějak nenašel čas na to si vyladit prostředí a udělat ho uživatelsky příjemné, což u WIN mám už dávno...

edit: uživatelsky přijemné - myšleno graficky příjmené, už mi to takhle večer, ... ehm... v noci nemyslí...
Anonymní
Profil *
Mám stejný problém. Nezkoušel jste někdo "odinstalovat" IE s XPLite/nLite a znovu nainstalovat?
simka00
Miloš
Anonymní
zkuste obnovení systému (start -> nápověda a odborná pomoc -> vrátit změny v počítači...)
DoubleThink
Profil *
Hotfix KB905915 způsobuje nefunkčnost IE6
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0