Autor Zpráva
Kos
Profil *
Zdravím,

pomohl by mě někdo se záhadou u toho formuláře. Proč IE zobrazuje potvrzující tlačítko o 1px výš než Mozilla?

Potvrzující tlačíko je stejně široké jako BOX na vzkaz... ale IE a Mozilla každá zobrazuje jinak to tlačítko.. rozdíl 1px vertikálně.

Díky moc za radu... už jsem vyčerpal všechno co znám :(



<TABLE align="center" cellpadding=0 cellspacing=0 border=0 width=100% >

<TR height="4"><TD></TD></TR>

<TR>

<TD width=* align="center" colspan="2">

<form method="POST" action="http://www.mailform.cz/form.asp" onSubmit="return zkontroluj(this)">
<input type="hidden" name="mailform_userid" value="22642"></INPUT>

<P align="justify">bla bla bla

<BR>
<TD>

</TR>

<TR height="5"><TD></TD></TR>

<TR>


<TD align="left" valign="middle">
<INPUT style="BORDER-RIGHT: #000 1px solid; BORDER-TOP: #000 1px solid; FONT-SIZE: 10px;
BORDER-LEFT: #000 1px solid; BORDER-BOTTOM: #000 1px solid; FONT-FAMILY: Tahoma;" maxLength=1500 size=55 name=vzkaz>
</TD>
<TD align="right" valign="middle">
<INPUT type=image SRC="../gr/odeslat.gif" valign="middle" hspace="0" vspace="0">
</TD>


</TR>

<TR height="11"><TD></TD></TR>


</FORM>

</TABLE>[i]
Falcon16
Profil
hmm, no formatovat tlacitka je dost problematicke, nakoniec aj tak nemusis dosiahnut pozadovaneho vysledku. Sam som sa o nieco podobne pokusal, nakoniec som sa vzdal nadeje, ze to bude vsade rovnake a snazil som sa to v konecnom dosledku spravit tak, aby to bolo uspokojive, t.j. aby sa na to dalo pozerat vo vsetkych prehliadacoch. tie male rozdiely uz treba pretrpet.

Avsak som zacal rozmyslat nad nym sposobom "formatovania" talcidiel vo formulari. Obrazkom. pravdepodobne sa dosiahne rovnake zobrazenie vo vsetkych prehliadacoch, ale neviem, aka bude funkcnost. (v kutiku duse dufam, ze dobra)
Dero
Profil
CSS vlastnost vertical-align, experimentuj (rada: oběma inputům stejnou hodnotu).
habendorf
Profil
hmm, no formatovat tlacitka je dost problematicke, nakoniec aj tak nemusis dosiahnut pozadovaneho vysledku.

Já v tom tedy žádný problém nevidím. A požadovaného výsledku lze dosáhnout vždy. Je pravda, že ve formech dochází k vertikálním nesrovnalostem, ale vždycky to jde vyladit do stejného vzhledu (alespoň pro IE, Gecko a Operu na XP). Otázkou je, zdali to stojí za to (zvlášť kvůli jednomu px).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0