Autor Zpráva
gorgeous007
Profil
Microsoft Internet Explorer 5.5 mi na mojej stránke nezobrazuje dobre dve veci. V obidvoch prípadoch posunie nejaký objekt (obsah <div> a odkazy vo vysúvacom menu) približne o 10 pixelov doprava:
1.) Na stránke mám vysúvacie menu, v ktorom mám odkazy zarovnané na stred. Microsoft Internet Explorer mi do políčka, kde je odkaz pridá 10 pixelovú medzeru a odkaz zarovná na stred do zvyšku políčka. Keby som mal iba nejaké krátke odkazy, tak by mi to nevadilo, pretože by mi to ani nebolo vidieť, ale tie dlhšie to je hrôza pozrieť na to. V adresári so súborom mám aj pomocný súbor hover.htc, bez ktorého by mi toto menu vôbec nešlo (skúšal som).
2.) Dlhšie som si myslel, že tá chyba je iba nejaký problém s vysúvacím menu, lebo je robené zo samých <ul> a <li>, ktoré sú vlastne položkami zoznamov a myslel som si, že namiesto nejakého znaku pred nimi dal Internet Explorer 5.5 medzeru. Ale dal som do stránky <div> ktorému som dal modré pozadie. Tiež ho len tak z ničoho IE 5.5 posunie doprava o 10 pixelov a v Mozille Firefox 1.5 a Opere 8.51 ide všetko v poriadku.

Prosím poraďte. Ak sa tu takéto niečo už vyskytlo tak sorry. Fakt som hodnú chvíľu hľadal.
gajdynator
Profil
Daj radšej odkaz na stránku alebo kód. Veľa som z toho nepochopil
jozob
Profil
gorgeous007
Vyzerá to na FrontPage, či nie? Ale ako píše gajdynator, daj radšej link.
gorgeous007
Profil
Nie, stránky robím v PSPade a nikdy mi nič podobné nerobilo. Na internete nie sú. Dám ich tam až keď budú úplne hotové. Tu sú obrázky:
jozob
Profil
gorgeous007
"Nie, stránky robím v PSPade a nikdy mi nič podobné nerobilo"
Tuším, že toto: "V adresári so súborom mám aj pomocný súbor hover.htc, bez ktorého by mi toto menu vôbec nešlo (skúšal som)", teda konkrétne ten hover.htc je normálka Frontpejdžu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0