Autor Zpráva
Mlékař...
Profil *
Tohle se netýká přímo vytváření stránek jde jen o problém s prohlížečem(možná):
Nainstaloval jsem si Firefox 1.5.0.1 a tak 30% stránek mi najednou začne poskakovat nahoru a dolů. V Internet exploreru se nic takového neděje. Nedá se s tím něco udělat v nastavení? Je to divný-občas když je načtu znovu tak skákat přestanou... potřebuju poradit co stim Internet explorer se mi hnusi :-) díky.
WanTo
Profil
Používej Operu ;-)
Leo
Profil
"Používej Operu ;-)"

Nepouzivej Operu :-) Leo
RPG
Profil
Používej Operu ;-)

Nepoužívej operu, opravdu ne. :-)
Gekon
Profil
Whatever you do, don't use IE...
PerToon
Profil
Use condoms.
Gekon
Profil
Yeah, exactly
Anonymní
Profil *
Diky, fakt jste mi moc pomohli, ale moh jsem se radši zeptat stěny...
Mlékař...
Profil *
Děkuji všem kteří přispěli k tomuto tématu.
RPG
Profil
Mlékař...
Zkus přeinstalovat, popř. nainstalovat nějakou starší verzi...
Leo
Profil
Obcas pomaha vypnout JavaScript, nebo blokovat flash, Leo
Oswald
Profil


<!-- nebijte mě :) -->
Mlékař...
Profil *
Ohledně nastavení jsem už zkoušel snad všechno-blokovat JavaScript nebo Flash jsem taky zkoušel... bez výsledku. Nakonec mi nezbyde nic jiného než instalace starší verze :-(

PS: odpusťte mi ta slova ale CO TO MÁ ***** BÝT OSWALDE??? I HATE FUCKING IE!!!

PPS: pokud jště někdo bude chtít přispět do této diskuse, doufám že za účelem objasnění problému a ne aby vyvolával hádky.

PPPS: ted jsem si všiml toho komentáře <!-- nebijte mě :) --> což částečně omlouvá tu urážku :-)
simka00
Profil
ve FF se mi sem tam stávalo, že po načtení stránka zmizela. prostě bílé okno. aktualizoval jsem, ale stalo se to stejné. pomohlo jen zmáčknutí esc těsně před koncem načítání. jenže když jsem se nestrefil, část stránky (třeba submit) se mi nenačetla. přeinstalování taky nepomohlo. tak jsem přešel na Operu :)

Oswald
hm.. no comment :(
Acci
Profil
Mlékař...
Ta chyba se mohla stát špatnou instalací nějakého rozšíření nebo poškozením nějakého souboru v profilu. Vyzkoušej vytvořit nový profil (zavřít Firefox a spusť ho s prarametrem -P, tedy firefox -P).
Fabozi
Profil *
jj stava sa aj mne ale len na strankach ZOH v Turine
Mlékař...
Profil *
No jo, taky mě to napadlo že by to mohlo byt profilem... dokonce jsem si už založil novej ale zatim jsem byl moc linej abych to vyzkoušel :-) Nacitaní netu pri zapnutí PC nejak blbne takze čekam 5 minut a pak zase vypínat počítač atd. ale nejspíš to brzo udělám nebo se zbláznim... jo a uz mě z toho skákání nahoru a dolu bolej oči :-D
Mlékař...
Profil *
Probém vyřešen/nevyřešen: v jiném profilu jde vše jak má-vyřešeno, ale nevim kde se stala chyba-nevyřešeno.
Kdyby náhodou zjistil co způsobuje tuhle závadu nechť sem napíše jak se jí zbavit jednodušeji než zařízením nového profilu... měl jsem ten svůj rád :-( vše (až na Firefox :-) tam fungovalo tak jak má.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0