Autor Zpráva
Cody
Profil
Mám problém s tím, když dělám formulář ošetřený java scriptem proti prázdnému odeslání, MSIE 6 mi ho zbarví do žluta což definitivně zničí můj design nadefinovaný CSS, dá se to nějak odstranit?
Plaváček
Profil
Bez ukázky zdrojového kódu by ti poradila leda Sibyla, a to kdoví jestli.

Vážně, lidi, pokud máte problém a hodláte přesvědčit ostřílené webdesignerské borce, aby vám zdarma a nezištně poradili, měli byste se naučit formulovat svůj problém jasně, přehledně, stručně a zásadně s ukázkou vzpouzejícího se kódu.

Za všechny, kteří občas tráví nějakou tu hodinku radami začínajícím vám předem děkuji za pochopení.
Cody
Profil
Ok, tak naprosto jasný příklad je na http://www.alibirock.net/kontakt.php, dole je fomulář a pokud chcete napsta svůj email a používáte MSIE 6 tak je to žlutý a nikoliv černý podklad s bílým textem jak je nadefinováno v externím css http://www.alibirock.net/default.css.
Snad je to takhle výstižné ...
Martin Kuželka
Profil
Ale mně to funguje i v IE6 správně.
Leo
Profil
Ja v IE6 nic zlutyho nemam. Leo
Leo
Profil
Cody

Jaky mate presne IE6 a jaky Windows? Leo
Cody
Profil
Fakt vám to zobrazuje OK? No já ted nejsem doma, ale doma Win XP Pro defaultně nainstalovaný MSIE bez upgradu a service packu. Nemůže to být nainstalovaným JRE?
Martin Kuželka
Profil
Tohle nemá nic společnýho s Javou.
habendorf
Profil
U mě taky OK, nic žlutýho nevidím.
JRE to rozhodně nezpůsobuje.
Cody
Profil
No tak hlavně, že to je OK a chyba je patrně u mě, díky Vám za čas a pomoc.
Leo
Profil
Ovsem ja mam Win 2000, ne XP, ty delaji leccos, Leo
Michalek
Profil
win xp pro sp2, maxthon 1.1.090 a pohoda, zluty to neni.
Fred
Profil
Já to mám taky OK : Win XP MSIE 6 SP1
Cody
Profil
Anetušíte čím by to mohlo být (žlutý pozadí a bílý text)? A objevuje se mi to jen u políček ošetřených javascriptem.
Michalek
Profil
ze by v cache prohlizece nejakej starej css styl, ktere by to lizlo pri kotrola javascriptem? asi ne.
Fred
Profil
No to by mohl dělat jedině ten onfocus, ale nevypadá to. Přesto bych tam asi radši dal místo
Tohohle: onfocus="this.value=''"
Tohle: onfocus="if(this.value='Váš E-mail')this.value='@'; "
je to pak pohodlnější :-)
Leo
Profil
Myslel jsi nejspis

if (this.value == 'Vas...') :-)

Leo
Fred
Profil
Jasně ;-) Dík
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0