Autor Zpráva
ajvn
Profil *
mám problémek se zobrazením <a href="http://www.marloab.cz/attempt.html" target="_self">stránky</a> v Mozille 1.7.3, Opera 8.00 a IE 6.00 mi to zobrazují tak, jak jsem chtěl HTML i CSS jsem projel validátorem a nevím "kde soudruzi z NDR udělali chybu, styl je pro jistotu
<a href="http://www.marloab.cz/default1.css" target="_self">zde</a>
Martin Kuželka
Profil
A jak si chtěl, aby se to zobrazovalo?
irena
Profil *
nainstalovala jsem si Mozillu Firefox, a když testuji své stránky udělané pomocí zdejší příručky ve Front Pagi, nezobrazují se mi u fotografií žluté bubliny s popisky. V IE to funguje normálně.
Co s tím?
Děkuji za pomoc.
habendorf
Profil
irena:

1) Příště si prosím založ vlastní téma.
2) Vsadím se že používáš atribut alt, který je určen na něco úplně jiného (ačkoliv IE ho nesprávně zobrazí v bublině, pokud není zadán atribut title). K tomuto slouží atribut title:

title="Text zobrazený v bublině"
mat
Profil
habendorf jen doplním: <img src="neco.jpg" alt="obrázek" title="obrázek" /> - tohle udělá bublinku všude, mám pocit, že snad opera dokonce vypíše i cestu k obrázku, ale teď nevím... - nevypíše, to v Opeře dělá odkaz, ale napíše to title: obrázek
irena
Profil *
ano, bylo to tak, již opraveno. Děkuji za radu a pomoc a příště si založím vlastní téma. Dodatečně se omlouvám, jsem tu poprvé.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0