Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý den,
předělal jsem svůj web z tabulkového lyaoutu do divů. Výsledek v IE prohlížečích je bezproblémový, nicméně zkusil jsem to ve Firefoxu a skoro jsem spadl ze židle. Výsledek je zde: http://www.dreamface.net/michal/notable.php

Nevíte prosím, jak to učesat? Některé věci jsem pochopil, ale něco mi nejde do hlavy, např. nemožnost zarovnat pravý sloupec vpravo - v IE ok, ve FF ani náhodou. Děkuji za jakoukoliv radu.

Michal
Anonymní
Profil *
Jen dodávám, že zatím řeším jen úvodní stránku, zbytek poupravuji následně.
habendorf
Profil
Osobně bych začal úklidem kódu.
Třeba hned na začátku

<h4 id="hlavicka2"><div class="hlavicka3">DreamFacE Lite</div><span></span></h2>

Takovýhle kraviny tam nutně musí zlobit. Takže to celé pročisti.
Anonymní
Profil *
Děkuji za radu, u h4 => h2 se jednalo o překlep, který nemá na zobrazení vliv, část kódu <span></span> slouží k zobrazení textového loga, než se natáhne grafické (tuším dle wellstyled - opět nemá na formátování vliv). Uvítal bych spíše konkrétní rady týkající se částí, které způsobují rozdílné zobrazení v IE a ne-IE browserech. Děkuji za rady.

Michal
habendorf
Profil
Anonymní: Proč tam je ten span samozřejmě vím. Jen se snažím naznačit, že dost těžko můžeš očekávat, že se někdo bude takovýmhle maglajzem probírat. Jeden nadpis toho moc nezpůsobí, ale řetězení dalších chyb může způsobovat cokoliv. Takže moje rada znovu - pročistit a zpřehlednit, pochybuju že se někomu bude chtít v tomhle hrabat. Ale třeba jo :o)
Anonymní
Profil *
habendorf

velmi si cenním jakékoliv rady, ale promiň, tohle mi opravdu nijak nepomůže. Co konkrétně podle tebe je ten maglajz? Co konkrétně mám opravit a vylepšit? Dal jsem sem ten odkaz proto, aby mi někdo poradil, co dělám špatně, protože to nevím. Kdybych to věděl, nebudu vás obtěžovat a všechno, i ten maglajz, si opravím sám :\ Vím, že tam jsou nejspíš chyby, ale kromě problému s boxmodelem neznám příčinu...

Michal
FantomX1
Profil
Nemyslel to v zlom, keby vedel, fakt by ti povedal. Je fakt, ze malokto ma cas a chut sa hrabat inemu v celom kode. Ja by som rad vedel, na co je tam ten span, to neviem. Nema totiz v sebe ziadny text, ale mozno by ste mi mohli poradit.
Anonymní
Profil *
Může prosím někdo poradit alespoň informací, jak opravit nefunkční float u pravého sloupce u zmiňovaného webu? Tato chyba se projevuje jen mimo IE :\ Už jsem zkusil snad všechno, doprava ji ale nijak nedostanu...
Anonymní
Profil *
Řešení problému hledám jinde, výše zmíněný odkaz již není funkční. Díky za komentáře, byť bez pomoci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0