Autor Zpráva
m
Profil *
Tak ted sem si vytvoril ramce, vsechno to ulozil, a vsechno to fungovalo az do té doby, co jsem to dal do internetu.Mám doménu wz, a když sem to tam vložil- index.htm, tak to nefungovalo!!!PORADTE
Anonymní
Profil *
Napiš odkaz..
WanTo
Profil
Vypadá to na problém s velikostí písmen. WZ běží na Linuxu, takže se velikost písmen rozlišuje.

Windows totiž mají v oblibě psát přípony velké, uživatelé zase malé ;)
*Čvachta*
Profil *
WanTo

>> Vypadá to na problém s velikostí písmen

Už podle titulku tohohle topicu.
m
Profil *
to mám napsat HTM nerozumím vám.Proste jsem si ve frontpage udelal normální stránku, na ní pár odkazú, ulozil jsem ji index.htm, potom jsem udelal dalsí stránky na ty odkazy, pak jsem to dal na internet, a šlo to v poho.Ale když tam chci mít rámce- jeden pro nadpis, jeden pro odkazy atd...
No a když dám uložit tak to napíše že to chce uložit všechny tři po jednom tak to uložím a podívám se, jsou tam 4 soubory. Tak jsem to skoušel dát na net- jen ten soubor index, a nešlo to, a pak všechny, zase to nešlo fakt nevím...
WanTo
Profil
No jo, Frontpage :)

1) Nepoužívej rámce.
2) Dej sem prosím odkaz na ty stránky.
m
Profil *
tak co udelat prosim!!!
m
Profil *
www.kuntl.wz.cz
m
Profil *
jo ale já je tam musím mít a nevís jak to udelat?
m
Profil *
Na co tam ty rámce jsou, kdyz nejdou
WanTo
Profil
Nemáš tam soubor index.html. Jestli tam máš něco jako index.HTML nebo třeba Index.HTM, tak to přejmenuj na index.html. To uděláš přímo na svém PC třeba přes Total Commander (Windows průzkumník rád příponu schovává) nebo přímo v administraci WZ.
m
Profil *
divej se.proste kdyz dám ulozit tak se ukládá kazdý rámec zvlást, tem rámcum muzu dat jake koli jmeno, pak se to uloží celé pod jménem index.htm nebo index.html, a do wz musím dat vsechny ne? jeden bude index, a ty ostatni tri napr. koko.htm, atd.Ja tomu moc nerozumim ale pismena jsou v poradku
WanTo
Profil
Hele tohle mi je úplně jedno. Frontpage nepoužívám, ani ho nemám, dokonce ani nepracuju na Windows. Takže vážně nevím, co Frontpage chce ukládat při použití rámců.

Takže se ti snažím pomoct nějak jinak. Nahraj si tedy všechny soubory (měl by být jeden + pro každý rámec jeden) na WZ. Pak to znovu zkus.
Když to nepůjde, podívej se do správce souborů na WZ administraci, jak je jméno souboru napsané.

Prosím pošli sem jména všech souborů.
m
Profil *
dik pockej chvili.
m
Profil *
UZ JSEM NA TO DOSEL JDE TO udelal jsem jen takovy pokus, dííííííík moc!!!
WanTo
Profil
V čem byl problém?
m
Profil *
problém byl asi v tom, že když jsem tu stránku delal složitější, ukládalo se mimo ty čtyři soubory i např obrázky, a já jsem to tam pak nejak vložil, tak dekuji
m
Profil *
jo a ještě mám jednu otázku.když tam mám např. 2 rámce, na jednom jsou odkazy, a když kliknu na jeden odkaz, tak ten rámec s temi odkazy tam zustane, pouze ten druhý se mění, tak by to melo byt.A já se chci zeptat, když si chci vytvořit novou stránku, kde budou např informace otom a otom, tak mám dát pouze nová stránka, nebo nejak jinak, mám totiž strach, že kdž pak kliknu na ten odkaz, tak mi zmiznou oba rámce, a přesměruje me to na novou stránku, kterou jsem si vytvořil.tak se ptám, jak to uložit tak, aby se to nestalo.
PerToon
Profil
Do toho odkazu <a href="adresa" target="_blank">Odkaz</a>
adresa je samozřejěm adresa tý tvý stránky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0