Autor Zpráva
mazlík
Profil *
Potřeboval bych pomoct.....dělám web jako seminárku do školy...nějak už jsem to dokázal sesmolit,ALE
dělal jsem to v mozile a doma mám operu....všechno je v pohodě....
ale když to otevřu v IE tak se mě rozšíří barva menu na celou stránku a nefungují odkazy.....potřebuji docela rychle poradit....děkuji.... omlouvám se za otevření nového topicu,ale nevěděl jsem kam to zařadit...

kdyžtak stránka jemazelanecas.euweb.cz
igamenir
Profil
Zapomněl jsi ukončit třetí menu, přesněji na konci řádky 99 chybí </object>

Těch problémů je tam ale víc. Např. v IE blbne menu Třída někdy se tam objeví fotbalové menu z http://www.ht-arena.com/vinopafc/
ppooler
Profil
Perfektní design stránky...Bohužel Ti neporadím ,jen napíšu,že jsem na tom úplně stejně - v Mozile a Opeře všechno v pohodě ,v IE nefungující odkazy ,rozšíření, atd. stejně jak píšeš Ty...já to kvůli tomuto problému (na chvíli) vzdal...

NO IE !
mazlik
Profil *
no jo to jsou totiž moje druhý stránky,ale u těch není potřeba html.tam se to dělá jinak podle speciálních tagů....já jsem si zkopíroval zdroják a upravil....no a vyřeší ten </object> to že mě to blbne jen v IE??jdu to zkusit..
mazlik
Profil *
njn máš pravdu,tak ted se pokusím to tam vložit u všech těch stránek a potom napíšu jak to vypadá...jinak mám ještě problém s písmem....nejede mě "š" a možná ještě něco....přitom jsem tam vložil ty "meta tagy" ISO windows a ještě jeden...
mazlik
Profil *
Jo ted je zatím vše o.k. ještě musím něco upravit a pak sem napíšu jestli jsou ještě nějaký problémy...jinak můžeš mi sem kdyžtak napsat svoje připomínky na to co mám špatně rád se poučím.....já si myslím,že tám mám dost zbytečnejch věcí,který tam jsou kvůli tomu kopírování zdrojáku a jsou tam na nic.....
mazlik
Profil *
Jo ted je zatím vše o.k. ještě musím něco upravit a pak sem napíšu jestli jsou ještě nějaký problémy...jinak můžeš mi sem kdyžtak napsat svoje připomínky na to co mám špatně rád se poučím.....já si myslím,že tám mám dost zbytečnejch věcí,který tam jsou kvůli tomu kopírování zdrojáku a jsou tam na nic.....
mazlik
Profil
no tak snad už jen to písmo ty řš... to ještě nevím pak dál v odkazu doprava se to mám až dole pod menu a nevím jak to dostat hned vedle menu....prosím o radu vás zkušené.....

mazelanecas
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0