Autor Zpráva
Seby
Profil *
Chtěl jsem nainstalovat novou verzi FP, tak jsem odinstaloval starou a dal instalaci nové. Do ostatních prohlížečů se to nainstalovalo normálně, ale do IE se to nainstalovalo jen pro administrátory a na ostatní uživatele to zapomnělo a místo Flash animací se objevuje křížek. Když nějakého běžného uživatele předělám na administrátora, tak to u něj taky začne fungovat, ale když mu práva oddělám, tak zase přestane. Prosím poraďte někdo, jak to mám rozjet i u běžných uživatelů.
WanTo
Profil
Nepoužívat IE ;-)
Seby
Profil *
Neměl by někdo nějaký lepší nápad?
roberta
Profil
pozri, či majú bežní užívatelia práva na
C:Windows\System32\Macromed\
ak nie, tak im ich urob a malo by to ísť...
Seby
Profil *
Bohužel, ani v tom to není, když zakážu práva administrátorum, tak se u nich v IE zobrazí místo Flash animace ikonka se čtverečkem, kolečkem a trojúhelníčkem, přičemž v seznamu ve správě doplňků doplněk Flash zůstal, kdežto u normálních uživatelů se zobrazí místo Flash animace ikona s červeným křížkem, přičemž v seznamu ve správě doplňků Flash není a to i když normální uživatelé mají veškerá práva ke zmíněné složce. Z čehož usuzuji, že se IE ani nesnaží tento doplněk zavést, ale nevím jak ho donutit k tomu, aby se o to aspoň pokusil.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0