Autor Zpráva
pog
Profil *
dobrý den, podívejte se prosím v IE6 na adresu http://eshop.wakemag.cz/ - úvodní text (pouze a jen tato část webu) je ve výchozím stavu užší - vypadá to, že má nějaký větší padding/margin (odvozuji podle většího odsazení aktualit od jejich nadpisu) a jakmile se přejede přes jedno z menu - buď hlavní nebo uživatelské (po přihlášení), tak se tato šířka(?) změní... stále se mi nedaří přijít na to, čím to může být ... zkusil jsem postupně skrýt všechny elementy z úvodu - text, aktuality i 4 novinky - ani jedno nepomohlo, pořád to dělalo stejnou věc. Z toho usuzuji, že chyba bude pravděpodobně jinde než ve stylování těch věcí v úvodu. Problém je ten, že na jiných částech používám stejné stylové třídy a tam se toto neděje ... prosím poraďte

ps: omlouvám se za kód v jednom řádku ... (pspad umí můj generovaný kód rozhodit do čitelné podoby)
pog
Profil *
co jsem zapomněl: když odstraním hover efekt ze seznamu menu:

.menulist li a:hover { color: #fff; background-color: #3e86ab; }

tak se to sice neděje, což má za následek, že IE zobrazuje úvodní část stále špatně. Nechápu to.
pog
Profil *
hm, tak nic ... uz jsem to vyřešil, ale netuším jak :( najednou se to prostě neděje
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0