Autor Zpráva
PuteR
Profil *
Mám css fixní layout (absolutně pozicovaný). Při zobrazení hlavní stránky v IE nenaskočí většina obrázků:
http://www.czechbritney.com
uvodní stránka je XHTML Transitional validní (toho času)
Zkoušel jsem všechno možné: IE css hacky, prohazovat obrázky s těmi co fungují, zkoušel jsem znova uložit obrázky ve photoshopu a upladovat zpět (protože jinak nahrávám obrázky přes php skript s automatyckým vytvořením náhledu) pořád nic. Zkoušel jsem umazávat kód ze zdrojáku. Dlouhé hodiny jsem prohledával google a pak i tento web a zkoušel a zkoušel a pořád nic, a pak....

když dám adresu http://www.czechbritney.com/index.php do nově otevřeného IE tak všechny obrázky naskočí? S tímhle jsem se ještě nesetkal, dokázal by mi toto někdo vysvětlit? O co tady jde?

Jinak na index.php includuju stránky z menu...
habendorf
Profil
Mě normálně všechny nabíhají.
Axamith
Profil
V Mozille v. 1.8b bez problémů všechny obrázky. V IE6 se načetly také všechny, ale potom vyběhlo chybové hlášení.
Radek Hrabůvka
Profil
Mi se v IE zobrazí pouze tři obrázky, vždy tytéž, i když vyčistím keš. Alternativní prohlížeče bez problémů. Pokud dám do IE adresu obrázku, tak ko zobrazí. Když jsem staženou stránku uploadoval na testovací web, tak bez problémů. Není to klasika", je to záhada.
djlj
Profil
PuteR
IE6, Win2000 - všechny obrázky se v pořádku načtou...
habendorf
Profil
To jsou věci mezi nebem a Microsoftem. Ať s tím blbnu jakkoliv, jede mi to naprosto bez problémů, fakt. (IE6)
Zkoušel jsem i galerii, taky no problem. Fakt.

Prostě záhada.

Radek Hrabůvka: BTW - taky jsem Radek, tak vše nejlepší :o)
Radek Hrabůvka
Profil
habendorf mezi nebem a Microsoftem Já myslím, že wifinou to nebude ;-), ale kdo ví?
OT Všechno nejlepší. Já nejsem Radek, to je domácká podoba jména, nápověda: 3. červenec.
PuteR
Profil *
dík za rychlé odpovědi. Mohl by nějaký dobrovolník s IE6 vyzkoušet toto:

otevřít nové okno IE6 a vložím www.czechbritney.com fungují obrázky? ano - ne
otevřít nové okno IE6 a vložím www.czechbritney.com/index.php fungují obrázky? ano - ne

zvláště Radek Hrabůvka jestli by mohl www.czechbritney.com/index.php

dik moc
PuteR
Profil *
jo a neotevírejte to z těhle stránek, zkopírujte odkaz do schránky a pak ho vložte do adresy...jestli mi rozumíte...
habendorf
Profil
Už se za to skoro stydím :o), ale mě to prostě jede OK, i při kopírování do adresního řádku.
habendorf
Profil
Radek Hrabůvka: Tak nic no, Radomíre :o)
Radek Hrabůvka
Profil
V asi 17.20 ne ne
V asi 00.05 ano ano - u většiny pokusů pro jistotu jsem vyčistil keš
Vždy jsem měl připojení v pořádku, zdůrazňuji to proto, že někdy blbne, tak mám puštěný příkaz ping -t www.nějaká-adresa.cz a při problémech zkouknu časy a ztracené pakety.
Vždyť jsem psal, že to je záhada.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0