Autor Zpráva
Krteček
Profil *
Mám problém s tiskem stránek. Vytvořil jsem kvůli němu soubor print.css. Téměř vše funguje v pořádku. Problém je se zalamováním stránek. V Internet Exploreru se vytiskne třeba jen horní polovina řádku a spodní část je až na další stránce. Chtěl jsem to vyřešit přes CSS vlastnost page-break-after: always; , ale IE6 ji vůbec nepostřehlo. Ve Firefoxu nastal ještě větší problém. Nevím proč, ale pokud je obsah delší než 1 tisknutá stránka, tak to vůbec nebere. Všechny dokumenty tiskne jenom jako 1 stránku z 1. Jde o stránky http://www.peckasport.cz/nove/okoli.html Zkuste si dát náhled tisku a uvidíte.
Krteček
Profil *
Badal jsem nad tim cely vikend. Opravdu nikdo nevite cim by to mohlo byt?
Plaváček
Profil
Uprav si tohle v HEAD dokumentu:

<link href="css/default.css" rel="stylesheet" type="text/css" />

na tohle

<link href="css/default.css" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen, projection" />

Protože nemáš uveden u defaultního stylu, pro které zobrazovací zařízení je určeno, aplikují se pravidla pro monitor i pro tiskový výstup, což může být zdrojem problémů.

A potom začni psát tiskový styl úplně od nuly, většinou postačí upravit pár základních vlastností a nemusí se opět formátovat složitě celý dokument.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0