Autor Zpráva
Mirun
Profil *
Ahoj,
mohli byste mi prosim nekdo dokazat rici, proc obycejne HTML s odkazem na externi css IE6 zobrazi spravne a Firefox ne?

http://www.zahrady.euweb.cz/hortulus.html

Je problem v tom, jak je ulozen css soubor hortulus.css?

Diky moc za radu. Mirun
Kráťa
Asi ti tu bude hodně lidí psát, že správně je to v Mozille a v IE špatně.
Je to jako s tím rozměrem obrazu mona Lisa. Je správné uvádět rozměr celého toho přednmětu, čili i s rámem, nebo jen rozměr bez rámu?
To je jako s tím koncem minulého století. Někdo vymyslel, že dvacáté století končí 31. 12. 2001 a spousta lidí tomu dokonce uvěřila.
V HTML musíš uvádět několik rorměrů, pro každý prohlížeč jiný.
Fred
Nechápu, co nezobrazí ?? Konkrétněji. Díval jsem se ve firefoxu i v ie a vypadá to skoro stejně ???
Leo
"31. 12. 2001"

No tomu snad neveril nikdo :-) Leo
Mirun
Profil *
ty stranky v IE 6 jsou zobrazene dobre, naproti tomu ve Firefoxu vidim, ze jsou rozhozene fonty, odsazeni bunek od okraje apod.

Pomohlo by naspecifikovat tyto parametry primo pro Firefox? Muzete mi dat nejaky link kde se doctu jak jeden parametr naspecifikuji pro vice prohlizecu?

Dik Mirek
Honza Hučín
Najdi si něco o podtržítkovém hacku, například na www.wellstyled.com . Jinak - neměl jsem čas prohlížet stránku ani CSS, ale Kráťa má pravdu v tom, že Mozilla (tj. i Firefox) dodržuje standardy, kdežto IE ne. Takže jestli jsi ladil stránku v IE, moc lituji, ale používal jsi pro to špatný prohlížeč.
Pachollini
Asi by pro začátek neškodilo nepoužívat diakritiku v názvech souborů ("images/Oddělovač.gif" je špatně).
Mirun
Profil *
Ahoj diky za rady. Podrtzitkovy hack je skvela vec :)

Dik M
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.