Autor Zpráva
Gekon
Profil
Ahoj, mám menší problém.
Včera jsem stahoval demo Need for speed most wanted, které má něco přes 550 MB. Všechno probíhalo v pohodě, ale asi ve 3/4 se download zasekl, a neběžel dál. FF jinak v pohodě fungoval.
Dnes jsem stahoval 60 MB pack kodeků, a to samé, taky se to zaseklo.
Zárověň ale pozoruji několikanásobné zrychlení stahování. Mám internet od CZT. Je to proto, že zrychlují všem uživatelům až "4x" rychlost připojení? Děkuji
Acci
Profil
Pokud vím, ve Firefoxu moc nefunguje navazování přerušeného stahování. Zkus vyzkoušet nějaký download manager, kteří přerušené stahování umí obnovit.
Gekon
Profil
Jojo, právě jsem si stáhnul Download Accelerator 8, ale jen tak z principu by mě zajímalo, jestli to dělá i někomu jinému...
INSiGHT
Profil
Po několika podobných případech jsem začal pro stahování používat Operu, takže mám podobný zkušenosti.
Na surfování mám FF, na stahování Operu a na inet bankovnictví IE.
Tomu říkám spravedlivá dělba práce:-D
Gekon
Profil
INSiGHT
Čím je opera výhodnější na stahování? Nedělá podobné kraviny? Mě to začalo dělat až tento týden, do té doby pohoda...
Acci
Profil
na inet bankovnictví IE
Proč? Většina už funguje minimálně i po FF.
Acci
Profil
Mě to začalo dělat až tento týden, do té doby pohoda...
Je možná, že třeba poslední týden máš málo stabilní připojení k internetu.
Acci
Profil
Teď jsem zkoušel Firefox a Operu a oba dva umí obnovit přerušené stahování. Ale je fakt, že někteří lidé si na fóru Czilly stěžovali, že jim to nefunguje.
Martin
Profil
Já na stahování používám IE, na internetové bankovnictví IE a na prohlížení stránek FF. Těším se na nový IE :)
Acci
Profil
Martin
Pokud vím, IE má nejhůře vyřešené stahování. Pokud spojení spadne, už ho nenavážeš. Navíc stahování v IE není vůbec pohodlné.
Gekon
Profil
Hm, to mě zase jednou stahování ve FireFoxu způsobilo vyhození z turnaje v Medal of Honor. Jak určitě víte, po dokončení stahování se na system tray objeví malá bublinka, která vás na to upozorní. No, mě se to stalo během jednoho zápasu, a zafungovalo to jako cheat WallHack - možnost vidění skrze zeď. Admini si toho všimli, a vyrazili mě:((
Acci
Profil
Gekon
Jde to vypnout. Stačí v about:config nastavit browser.download.manager.showAlertOnComplete na false
Gekon
Profil
Acci
Šikovná blbůstka, děkuji převelice:))
INSiGHT
Profil
Gekon: Opera mi vždy stahování navázala, ale FF tak 50/50!


Acci: IE na bankovnictví používám možná už jenom ze setrvačnosti a ze zvyku. Třeba ČSOB mi pod FF dlouho neběželo.
Jinak i IE občas soubor napojí, ale tato situace se rovná výhře v loterii:-D
Radek Hrabůvka
Profil
INSiGHT Dneska jsem stahoval Operou drivery pro grafiku přes https a navázání nešlo. Předpokládám, že to nepůjde navázat žádným programem, že jde o bezpečnostní opatření protokolu https, ale vyzkoušené to nemám.
katka
Profil *
nefung
Teď jsem zkoušel Firefox a Operu a oba dva umí obnovit přerušené stahování. Ale je fakt, že někteří lidé si na fóru Czilly stěžovali, že jim to nefunguje.
Acci
můžu se zeptat jak Firefox naváže stahování?mě to totiš vůbec nejde
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0